FPPRO

Tamir etmek tasarrufun ta kendisidir

Kurumsal Servis Hizmetleri

Bir işletmenin yenilikleri yakından takip ederek teknolojiyi daha etkin kullanması, rekabetçi pazar koşullarında onu bir adım öne taşımasına yardımcı olur.

Yenilikleri yakından takip eden işletmenin teknolojik aletlerinin arızalanması kaçınılmazdır. işletmeniz faaliyetine devam ederken arızalanan cihazlar işlerinizi aksatabilir. Servis arayışı içerisindeyken yanlış kararlar almanız teknoloji giderlerinizin artmasına neden olur. 

ipad-kurumsal

İşletmenize ait arızalı cihazların teknik servis hizmetlerini yönetiriz. Kaliteli, takibi kolay, iletişim halinde işletmenizin çalışma şekline göre servis hizmeti veririz. Teknik servis arayışı içine girmeniz ve zaman kaybetmenizi önleriz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ne iş yaparsanız yapın sizin için en iyi teknik servis hizmetini veririz.

ofisler

iPad’iniz kırılabilir işiniz yarım kalabilir. Koltuğunuzdan kalkmadan servis hizmeti alabilirsiniz. Ofislerinizde kullandığınız iPadlerinize en kaliteli teknik servis hizmetini sunalım.

restoranlar

Teknolojiyi seven restoran yöneticileri, restoranınızda menüleri iPad ile sunmak kalite yaratır. Teknik servis hizmetlerinizi size uygun çözümlerle yönetiriz. 

marketler

Teknoloji marketleri, satış sonrası hizmetlerinizi yönetelim. Müşterileriniz en kaliteli teknik servis hizmetinden faydalansın satışlarınız artsın!

isiniz-ne-olursa-olsun

İşiniz ne olursa olsun teknoloji yanınızda olsun. İşletmenize güç katın. Teknik servis giderlerinizi düşürün, kaliteli anlaşılır teknik servis hizmetiyle tanışın.