iPad mini Dokunmatik Ekran Değişimi

Apple iPad mini tablet modeli için dokunmatik lcd panel değişimi servisimizde yapılmaktadır.  iPad mini tabletlerde sıkça karşılaştığımız dokunmatik lcd ekran kırılmasıdır.

iPad mini ön cam değişim fiyatlarında indirim yapılmıştır, güncel fiyat listemiz için Fiyat Listesi butonuna tıklayın!

En çok karşılaştığımız, iPad’in kullanıcı tarafından yere düşürülmesidir. Çok hassas olan bu cihazların sert bir zemine düşmesi dokunmatik kısmının, lcd ekranın dağılmasına neden olur. iPad mini Lcd ekranda kırık bir görüntü oluşur. Fotoğraflarda örneklerini görebilirsiniz.

Dokunmatik ekranı, lcd ekranı kırılan iPad canınızı sıkabilir. Üzülmeyin!

Servisimizde kullanılan iPad mini lcd ekranları kaliteli olup yapılan işlemler 3 ay garantilidir. iPad lcd ekran değişimleri kısa sürede yapılıp teslim edilir. Yenisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPad’inizi servisimize kargo veya kurye ile gönderebilir, dilerseniz servisimize elden teslim edebilirsiniz. Servis işlemleri ve diğer ayrıntılar için Destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPad mini lcd ekran veya dokunmatik ekran değişimleri servis ortamında uzman teknik personel tarafından yapılması gereken işlemlerdir. iPad’inizi açmayın lcd ekranını kendiniz değiştirmeye çalışmayın.