X
  Kategori: Apple Anasayfa

iPad Ön Cam Değişimi

iPad, kolay ve eğlenceli kullanım açısından günlük hayatta gerek işimizde gerek eğlencemizde zevk alarak kullandığımız bir tablet bilgisayardır. Bu cihazların çok hassas olması ve cam kısmının cihazın tamamını kaplaması nedeniyle ekranın kırılması kaçınılmazdır.

iPad tabletlerde müşterilerimizin “iPad ön cam değişimi” diye belirttiği kısım iPad dokunmatik kısmıdır. iPad ön cam ve lcd ekran farklı parçalardır.


En sık karşılaşılan problem ön camın (dokunmatik ekranın) kırılmasıdır. En üst kısımda dokunmatik olduğundan darbe ile ilk temas eden kısım ön camdır.

Servisimizde iPad ön cam değişimleri garantili olarak yapılmaktadır. Fotoğraflarda gördüğünüz gibi iPad söküldüğü zaman 2 farklı paneli görmekteyiz. En üstte kalan kısın iPad ön camı yani dokunmatik panelidir.

Eğer çok sevdiğiniz iPad’inizin lcd ekranı veya dokunmatik yani ön camı kırıldıysa servisimize başvurabilirsiniz. Çok kısa sürelerde ön cam değişimi yapılarak teslim edilir.

Servis işlemleri ve diğer ayrıntılar için Destek sayfamızı inceleyebilirsiniz. Eğer iPad’inizin rengini değiştirmek isterseniz servisimizde bu işlemde yapılmaktadır.

İndirimli iPad cam değişim fiyatlarını kaçırmayın! iPad cam değişim fiyatları için tıklayın.

Yorumlar (38)

 • Apple ipad dokunmatik ön cam kırıldı.. Değişim fiyatınız nedir? Acil!

 • Merhaba, ipad 3 ön cam bir köşeden darbe aldı ve çatladı. Kargo ile göndersem, ne kadar sürede değişirsiniz? Değişecek olan parça yan sanayi mi olacak? 3 ay garanti vermişsiniz , darbe falan olmadan arıza verecek olursa ne olacak ?

  • Fuat Bey iPad ön cam değişimi hakkında ayrıntılı bilgiyi e-postanıza gönderdim inceleyebilirsiniz.

 • Merhaba,düşme sonucu iPad mini ön cam köşeden darbe aldı ve Çatladı..Alalı bir yıl oldu.Garantisi iki yıl.Bilgi almak istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

 • Merhaba, düşme sonucu iPad 3 ön cam köşeden darbe aldı ve çatladı. Bilgi almak istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

  • Merhaba,

   iPad 3 ön cam değişim hakkında fiyat ve detaylı bilgi gönderimi yaptım inceleyebilirsiniz.

 • Merhaba, ipad 3 ön cam köşeden darbe aldı ve kırıldı. Kendim getirsem yapım süresini orada beklesem, hemen değiştirip teslim edebilirmisiniz? Değişecek olan parça yan sanayi mi olacak? Ekranın etrafını saran plastik çerçevesini de değiştirmenizi rica edeceğim ön cam + çerçeve maliyeti ne olur?
  Teşekkürler.

 • iPad 2'min ön camı kırıldı, dokunmatiği çalışıyor. Cam kalitesi nedir? Kastamonu'da yaşıyorum, resmini de gönderip ona göre göndermek istiyorum. Bilgi verir misiniz?

 • Ipad mini tabletimizin ön camı tuzla buz oldu ekrana ışık geliyor ama dokunmatigi çalışmıyor tahmini ne kadar tutar

  • Merhaba,
   Sorularınıza aynı gün cevap verilmektedir, sorusu olan bu bölüme yazabilir.

 • iPad Air ön cam çatladı değiştirdik ama ekrana bastırınca gökkuşağı gibi renkler çıkıyor birde orta tuşu eskisinden biraz daha içerde gibi acaba cam orijinal değilmi bize orjinal denildil tşk

  • Mehmet Bey ön camın görüntü ile alakası yoktur, gökkuşağı gibi çıkan renkleri fotoğraf atarak gösterebilir misiniz? Ayrıca iPad ler için orijinal cam yoktur. Biz orijinal kalitede garantili camlar kullanırız.