X
  Kategori: Apple Anasayfa

iPad Lcd Ekran Değişimi

iPad tabletlerde en çok karşılaştığımız problemlerin başında ekran kırılması gelmektedir. iPad servisi olarak servisimizde her gün onlarca iPad ekranları veya dokunmatikleri değiştirilmektedir. iPad ekran değişimleri çok kısa sürede yapılmaktadır.

Lcd Ekran Değişimi Nedir?

iPad lcd ekran ve dokunma özellikli ön camdan oluşur. Altta lcd ekran üstte dokunma camı vardır. Lcd ekran değişimi altta kalan lcd ekran parçasının değişmesidir.

 

Aslında en sık karşılaşılan problem dokuma camının kırılmasıdır ancak bazı durumlarda lcd ekrana görüntü gelmeyebiliyor.

Genellikle küçük çocuklar bu konuda çok başarılılar, iPad’in ekranını hemen kırabilirler. iPad servisi olarak müşterilerimizden en çok duyduğumuz çocukların ekranı kırmasıdır.

iPad ekran değişimleri servisimizde garantili olarak yapılmaktadır. iPad servisi olarak tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. Servis işlem süresi çok kısadır.

Fotoğraflardaki gibi bir durumla karşılaştıysanız üzülmenize gerek yok, iPad lcd ekran değişimlerinin süresi 1 gündür. iPad lcd ekran değişimlerinde servisimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Gözünüz arkada kalmaz, tabletinize değer veririz.

Yorumlar (30)

 • Benim tabletim ıpad mini 3 retina ekran. İç ekranı kırık ne.kadar tutar acaba

 • IPad Mini 2 serisi lcd ekran kırıldı. Antalya'dan eposta gönderiyorum. Lcd Ekranlar uyum sağlıyor mu. Problem yaşanıyor mu belli bir garantisi var mı. nasıl Size gönderiyoruz. Bilgi alabilirsem. teşekkür ederim

 • Bendede aynı sorun var yani tabletimde ses var görüntü yok. Tamir edildiği zaman içindeki resimler silinir mi ?

 • Merhaba,

  Ipad Mini Ön ekran sağlam ancak,lcd de düz siyah bir cizgi var bu durumda lcd değişimini kaça yapmaktasınız ? Ek olarak lcd değiştikten sonra ön ekranı tekrar yapıştırdıgınızda atma yapar mı ya da bu sabitleme işlemini nasıl yapmaktasınız. Bu işlemden sonra olası nasıl bir sorun ile karşılabilirim ?

 • Merhaba ıpone 6 cihazımın ön camı kırıldı. Tamiri ne kadar acaba. Görüntü ve dokunmatik aktif halde.

 • İpad 2 ekranın üst kısmı beyaz gölge var tam olarak saydam olarak dokunmatikte bir problem yok tamiri ne kadar tutar fiyat bilgisi alabilirmiyiz

  • Murat Bey merhaba, sorunu tam anlayabilmem için iletişim formundan bir fotoğraf gönderebilir misiniz?

 • Merhabalar kolay gelsin Ipad A1337 kullanıyorum, tabletimin camı kırıldı acaba değişim fiyatını öğrenebilir miyim

 • Merhaba Ipad mini sanırım lcd ekranı kırıldı. görünürde kırık çatlak vs yok dokunmatik çalışıyor fakat sadece görüntü yarım ve karanlık şekilde. tamir fiyatı ne kadar tutar. bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler iyi çalışmalar.

  • Özge Hanım yazımızdaki güncel ekran değişim fiyatını dikkate alabilirsiniz.