iPad Lcd Ekran Değişimi

iPad tabletlerde en çok karşılaştığımız problemlerin başında ekran kırılması gelmektedir. iPad servisi olarak servisimizde her gün onlarca iPad ekranları veya dokunmatikleri değiştirilmektedir. iPad ekran değişimleri çok kısa sürede yapılmaktadır.

Lcd Ekran Değişimi Nedir?

iPad lcd ekran ve dokunma özellikli ön camdan oluşur. Altta lcd ekran üstte dokunma camı vardır. Lcd ekran değişimi altta kalan lcd ekran parçasının değişmesidir.

 

Aslında en sık karşılaşılan problem dokuma camının kırılmasıdır ancak bazı durumlarda lcd ekrana görüntü gelmeyebiliyor.

Genellikle küçük çocuklar bu konuda çok başarılılar, iPad’in ekranını hemen kırabilirler. iPad servisi olarak müşterilerimizden en çok duyduğumuz çocukların ekranı kırmasıdır.

iPad ekran değişimleri servisimizde garantili olarak yapılmaktadır. iPad servisi olarak tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. Servis işlem süresi çok kısadır.

Fotoğraflardaki gibi bir durumla karşılaştıysanız üzülmenize gerek yok, iPad lcd ekran değişimlerinin süresi 1 gündür. iPad lcd ekran değişimlerinde servisimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Gözünüz arkada kalmaz, tabletinize değer veririz.