Panasonic DMC-GF3 Kart Yuvası Tamiri

Panasonic DMC-GF3 dahili flaş özellikli dijital sistem fotoğraf makineleri arasında en hafif ve en küçük fotoğraf makinesidir. Dokunma özellikli 3 inç ekrana sahip bu makinede 12.1 megapiksel Live MOS sensör kullanılmıştır. GF3 modeli SD/SDHC/SDXC hafıza kartlarıyla uyumludur.

Özelliklerinden çok bu makinede sıkça karşılaştığımız kart yuvası arızasından bahsedeceğim.

Panasonic marka fotoğraf makinelerinde olduğu gibi bu modelde de sıkça karşılaştığımız kart yuvası arızaları görülmektedir. Yuvaya yanlış yerleştirilen hafıza kartları, uyumsuz hafıza kartları kullanımı sonucu kart yuvası hasar görebiliyor.

Fotoğraf makinem hafıza kartını görmüyor!

Bu cihazda SD/SDHC/SDXC özellikli kartlar dışında farklı bir kart kullanmak veya kartı yuvaya ters takmak kart yuvasının bozulmasına neden olabilir.  İşiniz eğlenceniz yarım kalır.

Cihaz kartı tanımadığında hata verebilir (insert sd card again) veya kart takılı olduğu halde hafıza kartı takın uyarısı alabilirsiniz.

Servisimizde Panasonic GF3 modeli ve diğer modellerin kart yuvası tamiri yapılmaktadır.

Tamir için cihaz göndermek

Kart yuvası tamir ettirmek veya arıza tespiti yaptırmak için bize ulaşın. Fotoğraf makinenizi servisimize elden teslim edebilir veya kargo ile diğer şehirlerden güvenle gönderebilirsiniz.

Eğer bir Panasonic GF3 sahibiyseniz tamir için doğru yerdesiniz!

Kargo ile cihaz göndermeden önce Destek sayfamızı inceleyiniz.