Fujifilm X-S1 Lcd Ekran Değişimi

Fujifilm X-S1 basit kullanımı ve SLR çekim özelliği sayesinde kaliteli fotoğraf çekmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilir. 26x optik zum ve hareket edebilir 3 inç lcd ekran fotoğraf makinesini daha kullanışlı hale getiriyor.

Lcd ekranın hareket edebilir olması kullanımda kolaylık sağlıyor ancak kolayca kırılmasına da neden oluyor.


Neden kırılır bu ekran?

Fujifilm’in bu modelinde lcd ekranın hareket etmesi, lcd ekranın gövdeden ayrı olması darbelere karşı savunmasız kalmasına neden oluyor. Fujifilm HS serisi fotoğraf makinelerinde en sık karşılaştığımız ekran kırılması bu modelde de karşımıza çıkıyor.


Çözümü nedir?

Lcd ekran kırıldığında görüntü alamazsınız, çekimleriniz yarım kalır. Lcd ekranın mutlaka değişmesi gerekir. Servisimizde Fujifilm X-S1 lcd ekran değişimi yapılmaktadır.

İşlem ne kadar sürer?

İşlem süresi kısadır, lcd ekran stoklarımızda ise aynı gün işlem sonuçlandırılıp cihazınız teslim edilir. Uzman personel tarafından değişim yapılır.

Eskisi gibi kullanmaya devam edebilir miyim?

Lcd ekran değişimi yapıldıktan sonra cihazınızı eskisi gibi kullanmaya devam edersiniz, ilk aldığınızda görüntü nasılsa değişimden sonrada aynı görüntüyü alırsınız. Yapılan lcd ekran değişimi servisimiz garantisi altındadır.

Türkiye’nin her yerinden cihaz gönderebilirsiniz. Servis işlemleri ve diğer ayrıntılar için Destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.