Suya Düşen iPhone Garanti Kapsamına Girer Mi?

Garantisi devam eden iPhone sıvı teması gördüğünde Apple’dan destek alamaz iseniz biz yardımcı oluyoruz, gereken onarımı yapıyor cihazı çalışır durumda teslim ediyoruz. Garantisi devam eden ve suya düşen iPhone’larda onarım şansı çok yüksektir. Çöpe atmadan önce bize ulaşın.

Sıvı teması için destek verdiğimiz iPhone modelleri; iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, iPhone X, 8 ve 8 Plus

iPhone’um suya düştü garantisi devam ediyor

Eğer iPhone cihazınız suya düştü ve garantisi devam ediyor ise şanslısınız. Garantili sıvı temaslarında onarım şansımız %90 dır. Forumlarda sitelerde yazan gereksiz bilgi kalabalığını dikkate almayın, iPhone’u pirinçte bekletmeyin. Detaylı bilgi için servisimiz ile görüşün.

iPhone sıvı temaslarında garanti kapsamında değişim olur mu?

Garanti kapsamında değişim olmaz ücretli değişim olur ancak 1600TL ve üzeri rakamlar talep edilmektedir. daha uygun rakamlara işlem veya onarım yaptırmak için servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

iPhone suya düştü açılmıyor

Suya düşen iPhone suyun durumuna göre çürüme gösterir. Örneğin tuzlu suya düşen iPhone daha hızlı bir çürüme gösterirken temiz suya düşen daha yavaş çürümeye başlıyor.

Sıvı teması gören iPhone acil müdahale gerekir. Bu nedenle beklemeden servisimiz ile irtibata geçiniz.

Suya düşen iPhone tamir olur mu?

Tamir olur ancak dediğim gibi acil müdahale gerekir, ne kadar bekler ise o kadar şansımız düşmektedir. Sıvının boyutuna ve verdiği zarar göre kontrolü yapılır size bilgi verilir.

İletişim Bilgilerimiz