FotoParca.com

iPhone ön cam değişimi yaptır 400tl tasarruf et

Suya Düşen iPhone Garanti Kapsamına Girer Mi?

Yazılma tarihi yazan Kategori iPhone 4 Yorum

Garantisi devam eden iPhone sıvı teması gördüğünde Apple’dan destek alamaz iseniz biz yardımcı oluyoruz, gereken onarımı yapıyor cihazı çalışır durumda teslim ediyoruz. Garantisi devam eden ve suya düşen iPhone’larda onarım şansı çok yüksektir. Çöpe atmadan önce bize ulaşın.

Sıvı teması için destek verdiğimiz iPhone modelleri; iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, iPhone X, 8 ve 8 Plus

iPhone’um suya düştü garantisi devam ediyor

Eğer iPhone cihazınız suya düştü ve garantisi devam ediyor ise şanslısınız. Garantili sıvı temaslarında onarım şansımız %90 dır. Forumlarda sitelerde yazan gereksiz bilgi kalabalığını dikkate almayın, iPhone’u pirinçte bekletmeyin. Detaylı bilgi için servisimiz ile görüşün.

iPhone sıvı temaslarında garanti kapsamında değişim olur mu?

Garanti kapsamında değişim olmaz ücretli değişim olur ancak 1600TL ve üzeri rakamlar talep edilmektedir. daha uygun rakamlara işlem veya onarım yaptırmak için servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

iPhone suya düştü açılmıyor

Suya düşen iPhone suyun durumuna göre çürüme gösterir. Örneğin tuzlu suya düşen iPhone daha hızlı bir çürüme gösterirken temiz suya düşen daha yavaş çürümeye başlıyor.

Sıvı teması gören iPhone acil müdahale gerekir. Bu nedenle beklemeden servisimiz ile irtibata geçiniz.

Suya düşen iPhone tamir olur mu?

Tamir olur ancak dediğim gibi acil müdahale gerekir, ne kadar bekler ise o kadar şansımız düşmektedir. Sıvının boyutuna ve verdiği zarar göre kontrolü yapılır size bilgi verilir.

İletişim Bilgilerimiz

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 yıldız verildi, ortalama: 5,00 / 5)

4 yorum “Suya Düşen iPhone Garanti Kapsamına Girer Mi?”

 1. FotoParca dedi ki:

  Erol Bey sıvı temasının boyutu ve kurcalanmış olmaması önemlidir, kontrol etmeden bir şey söylemek zordur. Dilerseniz ulaştırın kontrolünü sağlayalım.

 2. erol dedi ki:

  6s su teması var 2 aydır calışmıyor olurmu

 3. FotoParca dedi ki:

  Rabia Hanım çamaşır makinesinde yıkandı ise yoğun bir sıvı temasına maruz kalmıştır. Yine kontrol etmek gerekir ama garantisi yok ise yapılacak çok fazla bir şey olmayacaktır.

 4. Rabia dedi ki:

  Benim telefonum i phone 5 ve çamaşır makinasında yıkandı çamaşır makinasında yıkanınca camı kırılmış garantisi bittiği için gönderemedim telefoncularda asla Olmaz dedi ne yapıcam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir