FotoParca.com

iPhone Servis

iPhone X Ön Cam ve Ekran Değişimi (yakında)

Yazılma tarihi yazan Kategori iPhone 0 Yorum

Apple’ın 10. yılına özel olarak tanıttığı iPhone X modeli OLED ekran üretim sıkıntıları nedeniyle 2017 sonu veya 2018 başında satışa çıkacaktır. Satışa çıktığında iPhone X ön cam ve ekran değişimi yapmak için tüm hazırlıklarımızı tamamlamaya çalışacağız.

Ön ve arka yüzeyi tamamen kaplayan cam, Apple’ın şimdiye kadar tasarladığı en güçlü cam olma özelliğini taşıyor. Yağ tutmayan özelliği ile parmak izi bırakmayan ve kolayca silinen bir yapıya sahiptir. iPhone X modelinde kablosuz şarj desteği ile kablosuz geleceğe bugünden hazır olduğunu gösteriyor.

iPhone X ön cam ve ekran değişimi ne zaman yapılacak

10. yıla özel bu iPhone’u bizde merakla bekliyoruz, satışa çıkar çıkmaz tamir işlemleri hakkında bilgi vermek için sabırsızlanıyoruz.

iPhone X ön cam değişimi işleminde lcd ekranın görüntü veriyor olması ve dokunmatiğin çalışıyor olması gerekiyor. Bu işlemde orijinal ekran değişmeyecektir. Sadece dışındaki kırık olan cam değişecektir. Bundan dolayı ön cam değişim işlemi daha ekonomik ve kaliteli olacaktır.

iPhone X OLED ekran değişimi işlemi ise ekran tamamen kırıldığında yani görüntüde bozukluk var ise veya dokunmatik arızalı ise yapılır. Her zamanki gibi orijinal ekran tedarik edeceğiz ve kesinlikle yan sanayi ekran kullanmayacağız.

iPhone X ekran değişim fiyatı

iPhone X satışa sunulduktan sonra en uygun fiyat ile ekran ve cam değişimi yapmaya başlayacağız. Güncel fiyat bilgisini tamir işlemine başladığımızda sitemizde bulabilirsiniz.

iPhone X ekranı diğer modellere göre iPhone serilerinde karşılaştığımız ilk OLED ekran olacaktır. OLED ekran geniş renk yelpazesi, yüksek çözünürlük ve parlaklık sunmaktadır. Apple’ın dediğine göre bugüne kadar gördüğünüz en gerçek renkler bu ekranda olacaktır.

iPhone X tamir işlemleri

iPhone X için tüm arızalarda tamir desteği vermek için çalışıyoruz. Piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra müşterilerimiz için en kaliteli tamir hizmetini vermek için yarışıyor olacağız.

  • Ekran sağlam ise Ön cam değişimi yapılır.
  • Ekran kırık ise OLED ekran değişimi yapılır.
  • Şarj soketi değişimi
  • Kasa arka cam değişimi
  • Kasa değişimi
  • Pil değişimi
  • Buton değişimleri

Tüm tamir fiyatları için iPhone X Tamir Fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.

Diğer tüm arızalarda her zaman en kaliteli tamir hizmetin vermek için çalışıyor olacağız. Türkiye’nin her yerinden kargo ile cihaz gönderimi yapabilirsiniz.

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızı inceleyiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 yıldız verildi, ortalama: 5,00 / 5)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AYRILMADAN ÖNCE

YAPTIĞIMIZ İŞLERİ GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?

instagram hesabımızı inceleyiniz.
@fotoparca (instagram)
close-link