FPPRO

iPhone ön cam değişimi yaptır 400tl tasarruf et

iPhone Ön Cam Değişimi Yaptırmak Mı?

Yazılma tarihi yazan Kategori iPhone 0 Yorum

iPhone’unuzun ekranı kırıldığı için bu yazıyı okuyor olabilirsiniz. Nerede yaptıracağım sorusunun cevabını ararken birde ön cam değişimi yaptırmak doğru karar mı sorusu kafanızın karışmasına neden olabilir. Önceki yazılarımızda ön cam değişiminin ne olduğunu öğrendiğinize göre iPhone ön cam değişimi yaptırmak mı? sorusunu cevaplayalım.

Bildiğiniz gibi iPhone ekranları 2 katmandan oluşur, elimizin değdiği üst kısım camdır, altında kalan kısım ise görüntüyü aldığımız ve dokunmatik özelliğinin barındığı ekran kısmıdır. En sık karşılaşılan kırılma biçimi ön cam kırılmasıdır.

iPhone ön cam değişimi yaptırmak ve yaptırmamak

iPhone ön cam değişimi yaptırmak ve yaptırmamak arasında kalabilirsiniz. Çünkü bir çok meslektaşımız deneyim ve ekonomik nedenlerden dolayı bu işi yapamadığı için ön cam değişimi işini kötüleyebilir. Bunun örneği ile çok sık karşılaşıyoruz.

Ön cam değişimini kötüleyen meslektaşlarımız

Küçük bir araştırma sonrası ön cam değişiminden öcü gibi bahseden tamircileri görebiliyoruz. Bunun sebepleri nelerdir;

  • iPhone ön cam değişimi teknik servislere yüksek maliyetler gerektirir
  • Ön cam değişimi ustalık ister, bir çok teknik servis deneyimsizdir
  • Ön cam değişimi zaman gerektirir, bir çok teknik servis fazla zaman harcamak istemez
  • Ön cam değişimi zordur, meslektaşlarımız kolay para kazanmak ister
  • Ön cam değişimi yapan bizi karalamak kolaydır, bir yazı yazarsın işin içinden sıyrılırsın

Bir iPhone ön cam değişimi özenli yapıldığında yaklaşık 2 saati bulur, 4 farklı makine kullanılır, ustalık seviyesinde teknisyen gerektirir. Diğer teknik servislerin yaptığı yan sanayi ekran değişimi 15 dakika sürer uygun tornavidası olan herkes yapabilir.

Maalesef bir çok meslektaşımız kolay yoldan para kazanmak için tüketiciyi yanıltma yoluna gidiyor. Ön cam değişiminin yapılmaması gerektiğini sonradan sorun çıkarabileceğini söylüyor. Sonra sizden çıkan ekranı alıp cam değişimi yaptırıp satıyor.

iPhone ön cam değişimi için yatırım yapmak yerine bizi kötüleyen meslektaşlarımız

Aşağıda görebildiğiniz gibi ön cam değişimini öğrenmek yerine öcü gibi tanıtan meslektaşlarımız adına özür dileriz. Ön cam değişiminin zararlı olduğunu ve ön cam değişimi yapan bizlerin sahtekar olduğunu bizim sitemizin fotoğraflarını kullanarak anlatıyorlar. Arayıp bize sorsa nasıl yapıldığını anlatırız, kendisine ders verebiliriz.

iPhone ön cam değişimi yaptığımız müşterilerin yorumları

iPhone ön cam değişimi bizim kurulduğumuzdan beridir yaptığımız bir iştir. Ön cam değişimi için gereken tüm makine ve aletler servisimizin demirbaşında vardır. Aşağıda ön cam değişimi yaptıran müşterilerimizin ekşi sözlük yorumlarını okuyabilirsiniz.

Eksiksiz iPhone ön cam değişimi yaparız

iPhone ne amaçla sökülürse sökülsün, söküm işleminden sonra sıvı bantlarının yenilenmesi gerekir. iPhone ön cam değişimi işlemlerinde sıvı bantlarını eksiksiz olarak yeniliyoruz.

Tamir etmek tasarrufun ta kendisidir

Eğer ekranınız kırıldığında gidip yeni bir telefon alanlardansanız, biz size hitap etmiyoruz zaten bu yazıyı da okumazsınız. Tamirin amacı elimizdeki bir cihazı daha uzun süre kullanarak geri dönüşüme katkıda bulunmaktır. Bizler orijinal kullanım deneyiminizi düşürmeden ön cam değişimi yaparız. Bu sayede orijinal ekranınızı korumuş oluruz.

Yüksek kaliteli teknisyen ve en teknoljik ekipmanlar

Servisimizden alacağınız ön cam değişimi hizmetini size ulaştırmak için yüksek maliyetli cihazlar kullanırız. Türkiye’nin en iyi ustalarını servisimizde çalıştırmak için yatırımlar yaparız. Bu sayede en kaliteli ön cam değişimini servisimizde yaptırabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular için soru cevap sayfamıza sorunuzu yazabilirsiniz. İletişim ve konum bilgilerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Servisimize şehir dışından kargo ile iPhone gönderimi yapacaksanız servis işlemleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 yıldız verildi, ortalama: 4,00 / 5)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir