iPhone Cam ve Ekran Değişimi Arasındaki Farklar

iPhone modellerinde ekran yapısı itibariyle bir kaç katmandan oluşur. Bu katmanlar ön cam, dokunma paneli ve lcd ekrandır. Aşağıdaki fotoğrafta demonte olarak lcd ekran ve ön camı görebilirsiniz. En soldaki ön cam ve lcd ekranın laminasyon yapılmış halidir.

Müşterilerimizin en çok sorduğu ve bilgi sahibi olmak istedikleri ekran mı kırıldı yoksa ön cam mı? İnceleyelim.

Ön cam kırıldığında;

  • Görüntü alırsınız dokunmatik özelliği çalışır. Çünkü sadece üstteki cam kırılmıştır ve cihaz çalışmaya devam eder.

Ön cam değişimi avantajlıdır çünkü orijinal ekranınız sağlamdır ve değişmesine gerek yoktur. Piyasada Apple orijinal ekranı yoktur bu nedenle farklı fiyatlar alabilirsiniz. Ve dışarıda bu işi yaptırmak isteyip fiyat aldığınız bir çok firma ekranınızı değiştirecektir. Fotoparca.com olarak sadece tamir hizmeti veriyoruz ve ön cam değişimini en son teknoloji aletler ile yapıyoruz.

Dokunma hassasiyet kaybı vs. gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. 

Ekran kırıldığında;

  • Görüntü bozuk olabilir, dokunma çalışmıyor olabilir. Çünkü iç ekran kırıktır veya dokunma paneli hasarlıdır. Lcd ekran ve dokunma paneli bütünleşiktir.

Lcd ekran değişimini orijinal kalitede parçalar ile yapıyoruz. 

Lcd ekran ve ön cam değişimi servisimizde uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Yapılan işlemlerde en son teknoloji aletler kullanılır, servisimiz sadece tamir yapmaktadır. 

Gözüm arkada kalmasın diyenler için;

iPhone ekran ve ön cam değişimi özen ister, yapılan işlere dikkat ederiz, titizlik gösteririz. Ayda yüzlerde iPhone tamiri yaparız. İşlemler aynı gün sonuçlanır ve ödemelerinizi kredi kartına taksitle yapabilirsiniz. 

iPhone tüm modeller için ekran ve ön cam değişim fiyatlarını fiyat listemize bakarak inceleyebilirsiniz.

iPhone diğer tamir hizmetleri için İPHONE TAMİR kategorisini inceleyebilirsiniz.

Aklınıza takılan soru olursa hemen arayın: 0212 270 79 57