FPPRO

iPhone ön cam değişimi yaptır 400tl tasarruf et

iPhone Anakart Tamirinde Yüksek Başarı Oranı

Yazılma tarihi yazan Kategori iPhone 170 Yorum

iPhone anakart tamiri anakart uzmanlığı gerektiren ve her telefon tamircisinin yapamayacağı teknik bir iştir. iPhone’unuz için anakart arızalarında yüksek başarı oranı ile tamir hizmeti vermekteyiz.

Neden anakart tamiri yapıyoruz ?

Anakart tamiri zor bir iştir ve bir çok teknik servis yapamaz. Arızalı cihazınızı anakart tamiri yapmayan bir teknik servise götürdüğünüzde bunun tamiri yapılamaz çöpe atın diyebilirler.

Her şeyden önce, gelişen ve değişen teknolojiye saygı duyuyoruz ve tüketicileri önemsiyoruz. Yaptığımız her başarılı tamirde gurur duyuyoruz. Daha yeşil bir dünya yaratma inancını taşıyan bir ekip olarak, cihazları tamir etmenin, dünyamızı çöp yığınına dönüşmekten koruduğuna inanıyoruz. Doğa için üzerimize düşeni yapıyoruz.

Tamirini yaptığımız anakart arızaları nelerdir?

Aşağıda sık karşılaşılan anakart arızaları belirtilmiştir. Bu arızalarda bilinçsiz kurcalanmamış cihazlar için tamir oranlarımız oldukça yüksektir.

Şarj sorunları şarj entegresinden kaynaklanabilir

Şarj entegresi arızası; yan sanayi şarj kablosu kullanmak, araçta şarj etmek, güç kaynağına bağlı kullanmak gibi durumlarda görülmektedir. Şarj süresi ve yüzdesi düzensizlik gösterir, şarja bağlı olduğu halde şarj etmez. Bunun gibi şarjla alakalı tüm sorunların kaynağı şarj entegresi olabilir.

Kullanıcı şikayetleri;

 • iPhone şarja takılı iken açılıp kapanıyor
 • Şarj olmuyor
 • Şarjı dengesiz çalışıyor
 • Şarj ediyor gösteriyor ama şarj olmuyor
 • Elmada kalıyor, elma gelip gidiyor
 • iPhone açılmıyor

Dokunmatik arızalarında dokunmatik entegre sorunları

Dokunmatik entegresi arızaları; arıza ekrandan kaynaklanmıyor ise, dokunmatiğin çalışmaması veya kendi kendine basması, arası sıraçalışması bu entegreden kaynaklanabilir.Tamir oranımız yüksektir.

Kullanıcı şikayetleri;

 • Dokunmatik kendi kendine basıyor
 • Ekran gidip geliyor
 • Dokunmatik çalışmıyor

Görüntü sorunları ve görüntü entegresi

Görüntü entegresi arızası; genellikle cihaz arka planda çalışır, ses vardır ama görüntü yoktur şeklinde kendini gösterir. iPhone modellerinde sıkça karşılaşılan bir arızadır ve tamir oranımız yüksektir.

Kullanıcı şikayetleri;

 • iPhone arka planda çalışıyor ama görüntü yok
 • iPhone ses var görüntü yok

Kamera arızaları kamera entegresinden kaynaklanabilir

Kamera entegresi arızası; kamera haricinde cihazın kamerayı yöneten entegrelerinde görülen arızadır. Bilinçsiz kurcalanmış ve sıvı teması alan cihazlarda sıkça görmekteyiz. Tamir oranımız yüksektir.

Kullanıcı şikayetleri;

 • Kamera karanlık gösteriyor
 • Kamera açılınca donuyor

4013, 4014, 9, 20 hataları bellek arızasıdır

iTunes üzerinden alınan 4013, 4014, 9, 20 gibi hatalar okuma ve yazma hatalarıdır. Sistem yüklemesi sırasında iTunes aygıtınızı okuyamaz bu nedenle bu hatayı alabilirsiniz.

Bu hatanın çözümünde iPhone anakart teknisyenlerimiz profesyonel destek vermektedir. Bilinçsiz kurcalanmış cihazlarda tamir şansı zayıftır. 4013, 4014 hatalarının çözümü için servisimiz ile irtibata geçiniz.

Nand entegresi arızaları

Hafıza entegresi arızası; cihazın açılmaması veya hata vermesi durumunda kendini gösterir. Hafızayı okuyamayan cihaz açılmayacaktır. Bu arızanın tamirini yapıyoruz. Ayrıca hafıza entegresi değiştirerek kapasiteyi artırabiliyoruz. Bunun için iPhone hafıza yükseltme yazımızı okuyunuz.

Kullanıcı şikayetleri;

 • iPhone açılmıyor
 • iPhone açılıp tekrar kapanıyor
 • Yazılım yüklenmiyor
 • Hata kodu veriyor
 • iTunes 9, 21, 40, 4013, 4014 hatası veriyor

Baseband şebeke sorunları

Baseband entegre arızası; şebeke sorunlu cihazlarda görülür. “Servis yok” veya “aranıyor” hatası alıyorsanız bu entegrenin tamiri yapılarak sorun gideriliyor.

Hücresel ağı kaybetmenize neden olur, cihaz aranıyorda kalır ve modem özelliğini görmez. Bu durumda bu entegrenin değişimi veya onarımı yapılabilir. Ciddi bir arızadır neredeyse tüm iPhone modellerinde görülür.

Kullanıcı şikayetleri;

 • iPhone servis yok hatası veriyor
 • iPhone aranıyorda kalıyor
 • iPhone şebeke çekmiyor
 • Hat gelip gidiyor

Wifi sorunları her zaman antenden kaynaklanmaz

Wifi entegre arızası; wifi butonunun gri olarak kalmasına veya wifi ağlarına bağlanmada sorun yaşanmasına neden olur. Tamir oranımız yüksektir.

Kullanıcı şikayetleri;

 • Wifi butonu gri ve cihaz donma yapıyor

Ses entegresi iPhone 7 modellerinde kronik bir arızadır

Ses entegre arızaları; özellikle iPhone 7 ve 7 Plus modellerinde çok sık karşılaştığımız bir arızadır. Ses gidip gelmez, hoparlör grileşir. Cihaz donma ve geç açılma yapar.

Kullanıcı şikayetleri;

 • iPhone ses gidip gelmiyor
 • Cihaz geç açılıyor
 • Mikrofon çalışmıyor

iPhone 8 ve 8 Plus modellerinde görülen aniden kapanma sorunu

Bu arıza son zamanlarda karşılaştığımız kronikleşme aşamasında olan bir arızadır. Cihaz aniden kapanıyor ve ara sıra açılıyor. Bu arızanın tamiri servisimizde yapılmaktadır. Detaylı bilgi için iPhone 8 kapandı açılmıyor başlıklı yazımızı okuyunuz.

Kurcalanmış cihazlar risklidir

Anakart üzerindeki soket arızaları; genellikle bilinçsiz tamir gören cihazlarda görülmektedir. Ekran değiştirmeye çalışan kişi soketlere zarar verir ve kırar. Bu soketlerin tamiri anakart teknisyeni tarafından yapılır.

Sıvı teması sorunları

Sıvı temasında oksitlenen parçalar; diğer parçaların arıza yaratmasına neden olur. Sıvı teması gören cihazlarda oksitlenen bölgeler mikroskop altına anakart teknisyeni tarafından onarılabilir. Sıvı teması gören cihaza acilen müdahale edilmesi tamir şansımızı artırır.

iPhone anakart değişimi

iPhone anakart değişimi ekonomik değildir. Anakart değişim fiyatları çoğu zaman yeni bir cihaz fiyatına gelir. Bu nedenle müşterilerimize anakart değişiminin ekonomik olmayacağını, tamir etmenin daha ekonomik olacağını anlatıyoruz.

Bir çok servis anakart tamiri yapmaz bu nedenle “anakart değişimi gerekiyor” diyebilir. Eğer iPhone’unuzda anakart kaynaklı bir arıza var ise anakart değişimine gitmeden önce tamir yolunu tercih ediniz.

Anakart tamirinde FotoParca.com garantisi

Yaptığımız anakart tamirlerine 6 ay garanti veriyoruz. Bu süreçte aşağıda belirtilen durumlar söz konusu olmadığı sürece hatalı parçayı ücretsiz olarak değiştiriyoruz.

 • Cihazın tamirden sonra farklı bir servise gitmesi
 • Garanti etiketlerinin sökülmesi
 • Sıvı temasına maruz kalması

Anakart tamir süreleri

Anakart tamir işlemlerinde elimizden gelen en kısa sürede teslim etmek için çalışırız ancak kesin bir süre veremeyiz. Anakart tamirleri cihazın durumuna göre 2-7 gün arasında sonuçlandırılır. Bu süre hasarın boyutuna ve servis yoğunluğumuza göre artabilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (21 yıldız verildi, ortalama: 3,71 / 5)

170 yorum “iPhone Anakart Tamirinde Yüksek Başarı Oranı”

 1. Ibrahim Coşkun dedi ki:

  Merhabalar apple 7 telefonum bi süreden beri açılıp kapanıyor du ve restore attirmami soylendi
  musteri hizmetleri tarafından attirdiktan 1 gün sonra telefon kendiliğinden kapandı ve 3 gündür kapalı ne yapmalıyım yardimci olurmusunuz

 2. Onur dedi ki:

  İphone 12 pro var bende icloud kilitlendi. Cözümü ana kart değişimi dediler doğrumu ?

 3. Emine dedi ki:

  Merhaba benim de telefonumun su gördü ve devreleri yandı dendi acaba yapılabilir mi ?

 4. Mehmet dedi ki:

  Merhaba telefonumdan arama yaptığım zaman ses karşıya gitmşyo onunkide bana gelmiyo telefon çalma sesi bile yok ama whatsapp ve facetime aramalarında sorun yok hoparlör ve mikrofon çalışıyo sebebi nedir

 5. yusuf can topuız dedi ki:

  Abi benim iphone 7 plusım var anakrt yanık dedi amcam ve şarja taktığımda bilgisayara takmış gösteriyo ve supportapple.com/iphone/restore diyor giriyorum ama çıkmıyor kaça mal olur

 6. yusuf can topuız dedi ki:

  Abi benim iphone 7 plusım var anakrt yanık dedi amcam ve şarja taktığımda bilgisayara takmış gösteriyo ve supportapple.com/phone/restore diyor giriyorum ama çıkmıyor kaça mal olur

 7. Yusuf dedi ki:

  Merhaba iphone 8 plus 64 GB var am kameralar ne açılıyor nede ses tuşları çalışıyor sorunu ne olabilir sizce

 8. Sezer turkmen dedi ki:

  Mrblar iphone x cihazim suya duste 2,3 saniye kaldi kapattim hemn kurutma makinasi ile kurutmaya calistim biraz power tusuna basip actim acildi sarji %1 di zaten kapandi sarja taktim bida acilmadi yapilabilir mi acaba ona gore geliyim yapilirsa adres yollar misiniz?

 9. hakan dayan dedi ki:

  Merhabalar.

  6s Telefon kapandı açılmıyor tamire verdim ama yapamadılar ana kart’ın yandığını söylüyorlar ana kart yapılabilirmi yada değişim yapılıyor mu anakartda sorunumu çözerseniz çok sevinirim.

 10. hakan dayan dedi ki:

  6s açılmıyor galiba anakart yandı yapılması mümkünmü ?

  1. tuğba dedi ki:

   yapıldı mı telefonunuz aynı sorunu bende yaşıyorum şu an

  2. Fatih dedi ki:

   Merhaba benim iphone 6s plus var telefon ikinci el oldgu için faturası felan yok benden etkinleştirme yani aktivasyon kilidi istyor haliyle bilgim yok bunun la ilgili neyapabilirim anakartı degiştirsem nekadara paraya olur…

 11. umutay dedi ki:

  İphone se telefonum 3 dakikada bir kapanıyor ve r bataryayı da değiştirmeme de rağmen sorun devam ediyor . sizce problem nedir ve kaça mal olur?

 12. Tuğba Nur Yurdakul dedi ki:

  İkinci el iphone 6s plus aldim 3 gün kullandım wifiye baglandim telefon kapandı açtığımda servis yok dedi ve hat okumadı telefoncuya götürdüm yaptırdım yine 3 gün kullandım wifiye baglandim aynı sorun oldu tekrar telefoncuya götürdüm aynı işlemi uyguladı ama olmadı anakart sorunlu dedi neden servis gelmiyor anakart tamiri olursa düzelir mi sizce ve tamir ücreti ne kadar

 13. Serdar dedi ki:

  selam
  iphone 6s anakart SIVI teması oldu diğer bütün parçalar degişti sadece anakart kaldı
  anakart tamiri yapılabilirmi ? fiyat yaklasık ne kadar olur?

 14. Hasan Ali dedi ki:

  İphone 7 dim deniz suyuna düştü 5-6 saniye kaldı deniz duyunda çıkardıktan sonra direk ekranı simsiyah oldu başka telefondan aradım ses geliyor ama görüntü yok sonra fuul kapandı telefon tamire verdim bazı yerler sıvı teması yüzünden ana kart yanmış dediler yani anakart yandıysa ne kadar masraf çıkar masrafını görmeden anlayamıyorsanız telefonu kargoyla göndereğim

 15. Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Merhabalar,
  iPhone 6S 64Gb cihazımın kulaklık çıkışı çalışmadığı için kulaklık ve şarj soketleri birarada değiştirilmiş fakat anakartta da soğuk lehim kopması var denerek anakartta da tamir işlemi yapılmıştı. Akabinde kulaklıktan ses gelmeye başlamış fakat bu sefer de normal konuşurken karşı tarafa ses gitmeme, hışırtı ve sesin uzaktan gelmesi gibi sorunlar başladı. Ben karşı tarafı rahat duyuyorum. Artık sadece hoparlöre alınca karşı tarafla konuşabiliyorum. Son bakan teknik servis anakart değişmesi lazım dedi. Siz bu sorunu çözebilir misiniz?

  1. Emir dedi ki:

   Abi benim telefonu samsung galaxy note 3 n 9000q 32 gb abi ben bu telefon dayımdan aldım ve anakart yanık dedi ama tekleefon şarz oluyar ısınıyor ama ekran gelmiyelim ve açılmıyor si z çözebilrimisiniz?

 16. Elvan dedi ki:

  Merhaba,
  Iphone 6 cihazımın şarjı % 96 iken kapandı açılmıyor, şarja takıyorum şarj pili dahi görünmüyor. Tamiri mümkün ise tahmini fiyatı ne olabilir? Cevap için teşekkür ederim.

  1. hakan dayan dedi ki:

   aynısı bnde de oldu acaba yaptırabildiniz mi ?

 17. Mustafa dedi ki:

  Merhabalar 6 plus telefonum var telefon kapanmaya başladı ve anakart sorunu var dediler tamiri mümkün müdür maliyeti ne olur

 18. Ebubekir dedi ki:

  İphone 6 teknik servise götürdüğümde ana kart sıkıntılı dediler. Telwfon açılmıyor ama şöyle bir durum var ben yeni telwfon alınca bunu kenara bıraktım yere düşürmedim ve ya başka şey yapmadım sadece kullanmayı bıraktım durum telefon açılmadı bir daha bura tamir yapılacaksa minumum ve maxaimum fiyat aralığını öğrenebilirmiyim ona göre kargolayacağım.

 19. Ugur dedi ki:

  Selam bnim telefon yurt dışı kayıtlı ana kartını deyiştirsem kayıt yenilemeö gerekiyor mu eyer oluyorsa ana kart fiyatlarını alabilirmiyim telefonum iphone 6s 16 gb ha bide olursa bunun gb yükselte bilirmiyiz

 20. Emin dedi ki:

  Merhaba İphone 6s Plus cihazımın (Titreşim,sensör,jiroskop,orta tuş ,ses tuşu, çalışmıyor
  Benim için en önemlisi Jiroskop Tamiri olabilirmi jiroskobun burda tamiri yok diyolar ama lütfen olur diyin

 21. Emin dedi ki:

  Merhaba İphone 6s Plus Cihazımın (sensör,jiroskop,ses tuşları,orta tuş, ve Titreşimi çalışmıyor (Lütfen sadece Tamir olabilir diyin en önemlisi jiroskop benim için

 22. Hakan dedi ki:

  merhaba arkadaşlar benim iphone 7 cihazı anakart bozuldu anakart kople degişmedi anakartın içinden bir parçası tamir gördü sadece tekrardan bozulma olasılığı varmıdir sizce ne yapmalıyım

 23. HÜSNA GÜNER dedi ki:

  Merhaba Telefonumda Wifi Tüm ağları buluyor ancak şifreyi doğru girmemize rağmen adı parolası doğru değil uyarısı veriyor ancak süperonline 5G olan wifilere bağlanıyor sorunsuz . Bluetooth da açılmaya bastıktan sonra o yuvarlak açılma süresinde dönen şey sürekli dönüyor ve bluetooth açılmıyor ve öyle kaldı o sürekli dönüyor telefonu açıp kapattım değişmedi .

 24. Sinem dedi ki:

  Merhaba kuzenim yurtdışından ıphone 7 plus getirdi fakat aldığı kişi ıcloud etkinleştirmiş ve ıphone bul özelliği aktif acaba anakart değiştirerek bunu düzeltebilir miyim ve fiyat öğrenebilir miyim 🙂

  1. Deveciyeva dedi ki:

   Aynı sorun bende de var anakartı nasıl yapmamız gerekiyor bi bilginiz var mı?

 25. erkan dedi ki:

  Merhaba
  Iphone 6 cıhazım sensor arızasından dolayı ekranı degıstırdıler. daha sonra on kamera pembe cızgıler cıktı.ekranı taktırdıgım yere gonderdım anakart arızası denıldı.on kamera suanda sımsyah. sonra baska bı yere gosterdım anakart arızası denıldı mudahele etmedık cıhazın susma riski var dediler. bunun tamırı olmaz mı? sizde görmeden birsey soyleyemeceksınız tabıkı.

  1. Mert Güldoğdu dedi ki:

   merhaba

   cihazınızı servimize ulaştırın kontrollerini sağlayalım

   1. Abdulhadi dedi ki:

    merhaba benim telefonum iphone 8 plus oyun oynarken kameranın alt kısmı aşırı derecede ısınmaya başlıyor ne yapabilirim

 26. Gürol dedi ki:

  Merhaba
  iphone 5se servis testlerinde pil hatası veriyordu , daha sonra siyah ekranda kaldı hiç açılmıyor arıza ve fiyat tahmini ne olabilir .,
  iyi çalışmalar.

  1. Mert Güldoğdu dedi ki:

   Cihazınızı servisimize ulaştırın kontrollerini yapalım

 27. Zübeyir dedi ki:

  Merhaba,
  iphone 6 cihazım var. Kullanıcının sesi karşı tarafa mekanik bir gürültü olarak gidiyor. Bulunduğumuz yerde bir tamirci yapmayı denedi ancak incelemesinin sonucunda anakart çatlak veya arızalı diyerek, telefonun ölmüş olduğunu belirtti ve yapamadan iade etti. Bu ses sorununun dışında telefonda başka bir fonksiyon arızası yok. Sadece sesle ilgili bir sorun olduğu için ses entegresiyle alakalı bir sorun olabileceğini düşünüyorum. Bu sorunun nedeni ne olabilir? Net bir bilgi ve fiyat verebilmeniz için tabii ki telefonu görmeniz gerektiğini biliyorum ancak düşündüğüm gibi ses entegresi arızalı ise tamirini/değişimini yapıyor musunuz? Yapılabiliyorsa takriben tamirat maliyeti nedir?

  1. Mert Güldoğdu dedi ki:

   Cihazınızı servisimize ulaştırın kontrollerini yapalım

 28. Aykut Kara dedi ki:

  Merhaba,

  Iphone 7 Plus telefonumuz var bir süre sonra kapanıyor tuş kombinasyonuları ile zar zor açılıyor. Servise veridğimizde işlemci arızası yapılamaz denilmekte. Yapılma durumu varmı. Teşekkürler..

  1. Mert Güldoğdu dedi ki:

   Cihazınızı servisimize ulaştırın kontrollerini yapalım

 29. Sıtkı dedi ki:

  Hayırlı işler iPhone 6 cihazımda ekran ışığı azaldı teknik servis adı altındaki kasabın biri cihazın içini dışını bir etti cihaz sustu şuan hiç bir tepki yok acilmiyorda tamiri mümkün müdür

  1. Sinan Demirel dedi ki:

   Merhaba Sıtkı, cihazı ulaştır elimizden geleni yapalım.

 30. FATMA dedi ki:

  IPHONE 5S birden ısındı ve kapandı. Elma ekranı geliyor sonrasında tekrar kapanıyor. Açamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

  1. Sinan Demirel dedi ki:

   Merhaba Fatma, cihazı servisimize ulaştırın kontrollerini sağlayıp elimizden gelenin en iyisini yapalım.

 31. zeynep dedi ki:

  merhaba 6 plus telefonum ekran değişiminden 1 ay sonra dokunmatıgı donmaya basladı ara ara calısıyor tekrardan donuyor. telefonu tamire gönderdim baska ekran değiştirdiler 2-3 gün sonra yine donmaya basladı sonra entegreden oldugunu söylediler değişim yaptılar yine donuyor. telefonumun cok eskı model oldugunu cöp oldugunu söylediler.
  tamiri yok mu sizce

 32. fatih dedi ki:

  merhaba,

  iphone 7 kullanıcısıyım, telefonumda titreşim ve alt hoparlör çalışmıyor, kendi kendine sırasıyla bozuldu ve şarj aletine göre çok uzayan şarj süresi başladı vede çabuk bitiyor pil. ne yapabiliriz?

  1. Deniz Vurgun dedi ki:

   Fatih selam, şarj soketinde sorun var sanırım bir gel kontrol edelim.

 33. Bilal Türker dedi ki:

  merhaba. iphone 6 ekran değiştirdim. ekranı takmadan sarj olsun diye şarja taktım. fakat batarya konnectörünü takmayı unutmuşum. ekranı takınca telefon bootlopa girdi. tamir olur mu. olorsa ücreti ne kadar acaba?
  teşekkür ederim.

  1. Deniz Vurgun dedi ki:

   Bilal merhaba, tamir olur cihazı bize ulaştır gerekenleri yapalım.

   1. Bilal Türker dedi ki:

    ücret ne kadar tutar yaklaşık olarak

   2. Mehmet dedi ki:

    Abi iyi günler bende iphone 6 16 gb var telefonun anakart tamiri görmesi gerekiyor fiyat ne olur size nasıl göndeririz 05511897700 notuna mesaj olarak atarsanız sevinirim

 34. Kağan dedi ki:

  Merhabalar ip7 cihazımız ses sorunu oluşturdu. Bir arkadaş tanıdık tamirci var dedi verdik cihazın ana kartı değişmiş dedi tamir olmuyor dedı ve iade etti. (Sıfır aldım ve değişim yaptırmamıştım) başkabirine verdim o da tamir olmuyor dedi. Ana kart değişirse çalışır belki dediler. cihaz cöp mü ne yapayım?

  1. Deniz Vurgun dedi ki:

   Kağan merhaba, bir görmekte fayda var ama çok kurcalanmış cihazın keşke daha önce gelseydin.

 35. Ali Yöndem dedi ki:

  Merhaba, yurtdışından iPhone 6s almıştım ve lMEİ yi pasaportuma kaydettirdim. Ama telefonun iCloud şifresini bilmiyorum ve telefon işleri yapan bir elektronikçiye gittiğimde, anakart değişimi dedi ama o da çok pahalı. Parça değişimi ile düzeltilebilir mi, maliyeti ne kadar?

  1. Deniz Vurgun dedi ki:

   Ali selam, parça değişimi ile imkansız ne yazık ki. Sana zahmet faturasını bulup apple ile iletişime geç

 36. Gamze dedi ki:

  Merhabalar telefonum 6s. Birden kapandı ve açmaya çalıştığımda beyaz ekranda logoda takılı kaldı. şimdi ekran siyah ve açılmıyor. Telefonu açabilir miyiz hiç bir şekilde tamirciye gitmemiştir. İçindekiler olduğu gibi kurtarılabilir mi? Fiyat nedir? Çok teşekkürler..

  1. Deniz Vurgun dedi ki:

   Gamze selam, içindeki bilgiler için kesin bir şey söylemek zor ama cihaz kurtarılabilir.

 37. Sefer dedi ki:

  İyi günler benim iPhone 7 görüntülü konuşurken kapandı ve birdaha açılmadı yeknik servis tamir edemedi değişim için ücret istedi arızanın ana karttan kaynaklandığını söylediler bunun çözümü varmı tamir yapabiliyor musun tahmini fiyat ne olır acaba bilgi verirseniz sevinirim

  1. Deniz Vurgun dedi ki:

   Sefer selam, anakart arızası var doğru. Ama tamir edilemez değil gayet tamir edilebilir. Lütfen cihazı servisimize ulaştır

 38. ali dedi ki:

  merhaba kolay gelsin iphone 7 ekran camı çatlaktı değissin diye tamirciye verdim ancak ekranı çıkarır çıkarmaz telefonun kapandığını söylüyor ve hala yapamadı böyle bir şey mümkün mü

  1. Deniz Vurgun dedi ki:

   Merhaba Ali, üzgünüm yaşadığın talihsiz olay için. Cihazı bize ulaştır gerekli kontrolleri yapalım. Kurtulma ihtimali hala mevcut

 39. Uğur dedi ki:

  Iphone 7 telefonum var Baseband şebeke problemi var ücretini öğrene bilir miyim

  1. Deniz Vurgun dedi ki:

   Uğur merhaba, cihazı görmeden fiyat vermek çok zor seni en kısa sürede servisimize bekliyorum

   1. Özkan dedi ki:

    Telefonum 6s araçta şarjdayken birden kapandı tamirci şarj entegresi ve batarya değiştirdi olmadı tamir olma şansı varmı anakartı mi arızalı cevap lütfen

 40. ergün dedi ki:

  selamlar elimizde ipad 4 var elma logosu geliyor birkaç saniye sonra kendini resetleyip tekrar logo geliyor biraz uğraştıktan sonra itunes moda almayı başardık fakat yazılım yüklerken 4014 hata kodu veriyor pil sıfır şu an elma logosu da gelmiyor fakat pc ye bağlandığımda ipad görüyor 3 farklı program denedik yinede yazılım atılmıyor yazılım atarken cihaz kendini resetliyor ve programlar hata veriyor anakart arızası var herhalde tamiri mümkünmü acaba teşekkürler

  1. FotoParca dedi ki:

   Ergün selam, dediğiniz gibi anakart arızası olma ihtimali yüksektir, arıza tespiti için ulaştırın kontrol edelim.

   1. ergün dedi ki:

    tamam hafta içi uğramaya çalışacağız

    1. FotoParca dedi ki:

     Ne zaman isterseniz.

   2. Atakan dedi ki:

    Merhaba Iphon 7 plus 128 anakart degistirsem imei numarasi degisiyomu ??

    1. Deniz Vurgun dedi ki:

     Selamlar Atakan değişmiyor. Verdiğin gibi alıyorsun cihazını sadece hafıza artmış olacak

 41. Sude dedi ki:

  İyi gunler iphone 7 nin servis yok uyarisi cikti guncellemeyi geciktirmistim ve bi gun guncelleme yapilmadigi icin cihaz kullanim disidir uyarisi verdi ben de guncellemeyi yaptim bi sure duzeldi sandim ama ertesi gun servis uok uyarisi vermeye basladi tanidiklarim tarafindan referans gosterilen servise verdim 2 ay boyunca orda kaldi ana kartparcasi beklediklerini soylediler ben de en sonunda daha fazla bekleyemem dedim telefonu aldim bilincsiz bi kurcalanma oldugunu dusunmuyorum siz kurtarabilir misiniz maliyeti ne kadar olur

  1. FotoParca dedi ki:

   Sude merhaba, dilersen ulaştır kontrolünü sağlayalım. Teknisyen kontrolü ardından kesin bir fikir edinebiliriz.

 42. Alperen dedi ki:

  Merhabalar ıphone 7 plus suya maruz kaldıktan 10 dk sonra kapandı acılmıyor acaba bu yapılabilir mi yapılırsa maliyeti ne olur cevaplarsanız sevinirim iyi gunler

  1. Deniz Vurgun dedi ki:

   Merhaba Alperen, fiyat bilgisini bu şekilde vermek ne yazık ki mümkün değil. Servisimize geldiğinde daha net bir şeyler söyleyebilirim

  2. Uğur dedi ki:

   Merhaba ıpone 5s telefonumun bayaryasını değiştirdikten sonra kapanınca açılmıyor.ancak batarya sök tak yapınca açılıyor.açıkken hiç bi aıkıntısı yok kendi kensine kapanması falan yok.telefonun şarjı bitip kapanamasa sıkıntısız kullanılıyor.ancak kapatınca açılmıyor.sorun batarya kaynaklı mı acaba.

   1. Mert Güldoğdu dedi ki:

    Cihazınızı servisimize ulaştırın kontrollerini yapalım

 43. Onur Ulus dedi ki:

  Merhaba iPhone 6s denize düştü açılmıyor. Yardımlarınızi rica ederim

  1. Deniz Vurgun dedi ki:

   Tekrar selam Onur, yaşadıklarını okurken üzüldüm. Cihazını en kısa sürede bekliyorum ne kadar gecikirsek o kadar üzücü sonuçlarla karşılaşırız.

 44. Onur Ulus dedi ki:

  Merhaba, iphone 5s’im yere düştükten 20-30 dakika sonra açılmamaya başladı. Açmaya çalışınca ekranda apple logosu 1-2 saniye belirip yok oluyor, telefon açılmıyor. Şarjdayken de ekran hafiften açık siyaha dönüyor, kapalı diilmiş gibi ama görüntü, ses hiçbir şey yok.

  1. Deniz Vurgun dedi ki:

   Onur selamlar, cihazında anakart sorunu var diye tahmin ediyorum. Daha kesin konuşmak için cihazın servisimize gelmesi gerekmektedir.

 45. Hayri dedi ki:

  Merhabalar, iphone 5s’im yere düştükten 20-30 dakika sonra açılmamaya başladı. Açmaya çalışınca ekranda apple logosu 1-2 saniye belirip yok oluyor, telefon açılmıyor. Şarjdayken de ekran hafiften açık siyaha dönüyor, kapalı diilmiş gibi ama görüntü, ses hiçbir şey yok.
  Teşekkürler…

  1. Deniz Vurgun dedi ki:

   Hayri merhaba, cihazınız da anakart arızası mevcuttur tamiri mümkün. Servisimize ulaştırın gerekli incelemeyi yapalım.

 46. Caner dedi ki:

  Iphone 6 kullanicisiyim 1 yıl oldu daha alalı hic bir sorunu yoktu fakat dün cebimde alamadığım bir şekildi kapandı ne yaptıysam açamadım şarjı faulle yakındı sarja taktim sarj almıyor hic bir tuşu çalışmıyor kilit home tuşu reset denedim hic algılamadı bile 1 gün bekledim hala aynı hic seye tepki vermiyor ne yapmalıyım?

  1. FotoParca dedi ki:

   Caner merhaba, bu gibi durumlarda arıza tespiti yapmamız gerekiyor, ulaştır kontrol edelim.

 47. Gündüz dedi ki:

  Merhaba 7 plus 128 gb cihazım var cihazda servis yok diyor nasıl yardımcı olabilirsiniz

  1. FotoParca dedi ki:

   Gündüz merhaba, servis yok tamiri yapıyoruz, ulaştırırsan yardımcı oluruz.

 48. Hande dedi ki:

  Cihazim 6s ve aux kablosunu hoparlöre taktigim an kapandi ve tekrar acilmiyor sizce sorun nedir ve yapabilir misiniz

  1. FotoParca dedi ki:

   Hande merhaba, anakart kaynaklı bir arıza olabilir ulaştır kontrol edelim.

 49. Hatice Küçük dedi ki:

  Merhabalar, 6s Plus telefonum ünlem işaretile beraber “! Hatalı Servis” uyarısı veriyor. Destek ve teknik servisle görüşüldü, yeni yazılım yüklendi fakat telefonum “etkinleştirilemiyor” uyarısı verip açılmıyor. Destekteki arkadaşlar donanımla alakalı olabilir dediler. Sizin bu konuda bana bir yardımınız olur mu? Cihaza çöp muamelesi yapıyorlar, kurtarabilir miyiz?

  1. FotoParca dedi ki:

   Hatice merhaba, servis yok ve etkinleştirilemiyor hatalarının tamirini yapıyoruz, ulaştırın kontrol edelim.

 50. Murat dedi ki:

  İyi günler merhaba.Bende iphone 5s var.Elma logosunda kaldı.Yazılım atmaya çalıştığımda elma logosunda ve elma logosunun altındaki ince bar hiç ilerlemiyor bile öylece kalıyor.Düzeltilme olanağı var mıdır.Varsa fiyat olarak nedir?

  1. FotoParca dedi ki:

   Murat merhaba, kurcalanmadı ise tamir olanağı vardır, ulaştırın kontrol edelim.

 51. Emre dedi ki:

  Merhava 8 plus anakart guc devreleri agrizali tamiri mumkunmudur

  1. FotoParca dedi ki:

   Emre merhaba, tamiri mümkün olabilir ulaştırın kontrol edelim.

 52. hasan dedi ki:

  merhaba, iphone se telefonu pilinin değişimi için servise gönderdim. servis telefonumun çalışmadığını ve pil değişimi yapamayacaklarını söyledi. oysaki telefonumu çalışır vaziyette göndermiştim. apple merkeze konudan bahsettim inceleme başlattılar. beklemedeyim. neden böyle olmuş olabilir? 3 yıllık telefon.

  1. FotoParca dedi ki:

   Hasan merhaba, servisten gelen rapora göre hareket ediniz.

 53. mevlüt yılmaz dedi ki:

  ıphone 6 cihazım kapandı açılmıyor, şarja takıyorum şarj pili dahi görünmüyor. tamiri mümkün ise tahmini fiyatı ne olabilir? hemen bilgi verirseniz sevinirim.

  1. FotoParca dedi ki:

   Mevlüt merhaba, eğer kurcalanmadı ise tamiri mümkündür, ulaştırın kontrol edelim.

 54. gozdenur dedi ki:

  merhaba, benim iphone 7 anakart sıkıntısı var. telefomda sadece beyaz ekran apple logosu goruluyor. benim icin onemli olan 5 aylık bebegimin resimleri var. onları kurtarmak istiyorum. telefonum yapılmasada olur sadece resimlerim kurtarılsın. bu mumkunmu?

  1. FotoParca dedi ki:

   Gözdenur merhaba, önceliğimiz fotoğraflar olur ama kesin bilgiyi cihaz ulaştıktan sonra söyleriz.

 55. Alican GÜVEN dedi ki:

  İPhone X kullanıyorum AirPod kulaklıkla konuşma yapıyorum o sırada arkadan bir kişi daha aradığında tlf um donuyor kafayı yiyor mecburen şarjın bitmesini bekliyorum hiç bir uygulamayı kullanamıyorum tlf kapanıyor tekrar açtığımda düzeliyor bu sıkıntı neden olabilir ?

  1. FotoParca dedi ki:

   Alican merhaba, bunun bir çok sebebi olabilir, öncelikle yazılım atın düzelmez ise ulaştırın kontrol edelim.

 56. Hacer dedi ki:

  Merhaba 7 plus telefonumda şebeke yok sorunu alıyorum tamiri ne kadar tutar.

  1. FotoParca dedi ki:

   Haber merhaba, şebeke arızalarında arıza tespiti yapıp fiyat verebiliriz.

 57. Doğukan dedi ki:

  Merhabalar, herhangi bir fiyat listesi vermediğinizi görüyorum fakat yine de sormayı istiyorum. iPhone 7 anakart tamirinin ortalama ücreti nedir? Eğer tamiri mümkün değil ise değişim fiyatı nedir?

  1. FotoParca dedi ki:

   Doğukan merhaba, arıza tespiti yapmadan genel bir fiyat vermemiz mümkün değildir.

 58. Funda dedi ki:

  Merhaba 5c var telefonda elektirik ekran ses hiç bir şey yok telefoncuya götürdüm ayak üstü baktı anakart arızalı yılmaz çöpe atılır ancak dedi herşeyim telefonumda atmak istemiyorum bir şey yapılabilir mi ve fiyatı ne olur acaba bana bilgi verebilir misiniz lütfen ya

  1. FotoParca dedi ki:

   Funda merhaba, eğer kurcalanmadı ise ulaştır kontrol edelim.

 59. İbrahim dedi ki:

  Merhaba bende iphone 7 var elimden yere düştü 1-2 saniyeliğine ekran çalışıyordu sonra çizgiler çıktı birkaç saniye sonra tamamen kapandı ekran ama home tuşu basılıyordu birkaç saat sonra home tuşu da kilitlendi teknik ekibe götürdüm anakart problemi dediler ekranda çizik dahi yok anakartta bir parça değiştirmişler ama çalışmadı ekranı da değiştrmek lazım dediler ama izin vermedim ne yapmalıyım ??

  1. FotoParca dedi ki:

   İbrahim merhaba, bu gibi durumlarda cihaz servisimize gelecek ve arıza tespiti yapılacak, arıza tespiti ardından ne yapılması gerekiyorsa bilgi verilir.

 60. Ege dedi ki:

  Iphone 6s model telefonumun şarjı az kaldığı için her zaman olduğu gibi şarja taktım. Ancak şarjdan çıkarırken telefonumun kapandığını fark ettim. Açmayı denedim olmadı, hard reset denedim yine bir cevap gelmedi telefondan. Sorun neden kaynaklanabilir?

  1. FotoParca dedi ki:

   Ege merhaba, bunun bir çok sebebi olabilir, en sağlıklısı arıza tespiti yapıp bilgi vermemiz olacaktır.

 61. Ahmet can dedi ki:

  Merhabalar benim cihazımın ahizeden ne sese geliyor ne de gidiyor hoparlörü açtığımda ses geliyor ama gitmiyor arada sırada normal şekilde düzeliyor ama çoğunlukla bu sorunu yaşıyorum arkadaşın birine gösterdim işlemciden kaynaklandığını söyledi ve değiştirsem bile telefon kendini korumaya alabilir dedi yani kısacası çöpe at demek istedi sizde bunun çözümü var mı cevaplarsanız sevinirim teşekkür ederim

  1. FotoParca dedi ki:

   Ahmet merhaba, anakart arızası olabilir, arıza tespiti için ulaştırın bir kontrol edelim.

 62. Mehmet dedi ki:

  İphone 8 plus telefonumun ram i yandi tamiri mumkun deil anakart deisecek dendi serviste anakart tamiri veya ram tamiri

  1. FotoParca dedi ki:

   Mehmet merhaba, kurcalanmamış ise arıza tespiti için ulaştırın bakalım.

 63. Mustafa dedi ki:

  Merhabalar, iphone 6 işlemcisi arızalı yapılabilir mi?

  1. FotoParca dedi ki:

   Mustafa merhaba, kurcalanmamış bir cihaz ise arıza tespiti için ulaştırın bakalım.

 64. Ümran dedi ki:

  Merhaba ben ipone 6s kullanıyorum 3 gün oldu alalı ve bugün şarjı bitti kapandı ve dost saattir şarjda açılmıyor ne yapmam lazım ?

  1. FotoParca dedi ki:

   Ümran merhaba, bu gibi durumlarda arıza tespiti yapıp bilgi veriyoruz, ulaştırın kontrol edelim.

 65. Yusuf dedi ki:

  Abi merhaba benim iPhone 6s 32 GB var suya düştü sonra bir daha açılmadı servise götürdüm önceden ekranda çok küçük bi kırık vardı ondan dolaylı 2300 tl istediler bende bıraktım evde duruyor tamir edebilirmişsiniz ayrıca ben erzurumdatım size nasıl göndereceğim

  1. FotoParca dedi ki:

   Yusuf merhaba, her zaman şans vardır, ulaştır kontrol sağlayalım.

 66. Murat dedi ki:

  Hocam 6S 64 GB var servisten anakart değişimi ekonomik onarım olmayacağı için geri gönderildiği bildirildi. Suyla temas söz konusu acaba ücret ne kadar oluyor genelde eğer uygunsa göndermek isterin

  1. FotoParca dedi ki:

   Murat merhaba, sıvı teması olan cihazda arıza tespiti yapılması gerekir, ulaştırın kontrol edelim.

   1. Özcan dedi ki:

    Merhaba bende iphone 7 plus 128gb var şiddetli çarpma sonucu ekran parçalandı yerinden çıkıyodu tamirciye götürdüm ekranı değişecek dedi değiştirdi ama telefon çalışmadı başka bi tamirciye götürdüğümde bu cihazın ekranı batarya sökülmeden çıkarılmış anakart kısa devre yapmış olmuyor dedi size göndersem yapabilir mısınız

 67. Ismail dedi ki:

  Benim vodafone smart 7 plus telefonum var kapandı açılmıyor birkaç yere gösterdik anakart dedi birisi sizce tamir olurmu

  1. FotoParca dedi ki:

   İsmail merhaba, sadece Apple ürünlerine destek veriyoruz.

 68. Halil dedi ki:

  İphone 6s plus bir süre sonra kapanıyor acaba onarılırmı

  1. FotoParca dedi ki:

   Halil merhaba, kapanıp açılan bir cihazı kontrol etmeden fiyat vermemiz mümkün değildir.

 69. Salih dedi ki:

  İyi günler benim iphoneum da diot yanması var sorun çözülürmü

  1. FotoParca dedi ki:

   Salih merhaba, arıza tespiti yapıp bilgi verebiliriz.

 70. zekiye dedi ki:

  merhaba telefonum cok sert bir sekilde fırlatıldı . sonraasında acılmadı kesinlikle her yolu denedim olmadı sarj yeri takıldıgında asırı sıcak entegre bozulmus olsa bile ekranında gelmesi gerekmiyor muydu dustugunde yamuldu hafif ve yan tarafında biraz acılma var ne yapmalıyım

  1. FotoParca dedi ki:

   Zekiye merhaba, bu gibi durumlarda teknisyen cihazı kontrol eder ondan sonra tahmini bilgi verebilir.

 71. ayca dedi ki:

  merhaba,
  telefonum 6 plus , ekranı kırıktı fakat tekrar darbe aldığı için ekran değişimi yaptırmama rağmen telefon güncelleme ekranında kalıp fabrika ayarlarına geri dönme dahil izin vermedi.
  telefonun nand entegresini de değiştirmelerine rağmen konusurken hasar gördüğü için ses yolları da hasar gördüğünden düzeltme işlemi başarılı olmadı.
  bununla ilgili firmanızın önerebieceği bir tamir süreci olur mu?

  1. FotoParca dedi ki:

   Ayça merhaba, işlem görmüş bir cihaz olduğu için tamir şansımız zayıftır ama kontrol için ulaştırın bir bakalım.

 72. Şahin dedi ki:

  Tel ip7. Yüzde yüz ses entegre arızası. İşlem üçreti nedir acaba?
  İyigünler

  1. FotoParca dedi ki:

   Şahin merhaba, fiyatlar sekmesinde tamir fiyatlarımızı görebilirsin.

 73. Samira dedi ki:

  Merhaba bende telefonumu gece sarja taktim ve sabah kalktigimda acilmiyordu benim telefonumda 6s ve bana da anakarti yanmis dediler telefonum 8aydir (sözde) tamirde ve hala gelmedi acaba size gondersem bana yardimci olabilirmisiniz? Ve eger tamir ucreti durumumu asarsa geri gonderebilirsiniz degil mi??

  1. FotoParca dedi ki:

   Samira kurcalanmış bir cihaz için kontrol yapmadan bilgi veremiyoruz. Ulaştırın kontrolünü yapıp bilgi verelim.

 74. Tilbe dedi ki:

  Merhaba, iphone 6 plus’ı yere dusurdum ve telefon ekranının ust kısmı arka kasadan ayrıldı bir teknik servise goturdum anakart yanmıs cope atın dedi kesinlikle bir islem uygulanmadı daha once boyle bir sorunu cozdunuz mu acaba tamiri var mıdır fotografları kurtarabilir miyiz bu konuda yardımcı olabilir

  1. FotoParca dedi ki:

   Tilbe merhaba, anakart arızalarında arıza tespiti yapılması gerekiyor, ulaştırın tespit ardından bilgi verelim.

 75. Altan dedi ki:

  Merhabalar iphone 7 plus 255 gb cihazım kapandı açılmıyor ve cogu telefoncu da anakart bitmiş diye bir cevap alıyorum anakart fiyatınızı öğrenebilirmiyim?

  1. FotoParca dedi ki:

   Altan Bey anakart tamiri yapıyoruz ancak arıza tespiti yapılmayan bir cihaza fiyat veremiyoruz.

 76. Yusuf barlas dedi ki:

  Aynı sorunlarla bende karşılaştım yaklaşık 2 hafta önce iphone 6s bataryasıni değiştirdim ve 1hafta kullandıktan sonra şarjdan çıkardığımda ekran durup dururken karardı ce daha da açılmadı bataryasini tekrar değiştirdim ve sorun devam ediyor şarj alıyor gözüküyor ama açılmıyor sizce bunun sorunu nedir acaba bilgi verir misiniz ?

  1. FotoParca dedi ki:

   Yusuf Bey bu gibi durumlarda arıza tespiti yapılması gerekiyor, ulaştırın kontrol edip öyle bilgi verelim.

 77. mustafa dedi ki:

  merhaba,
  ıphone 8 cihazım video izlerken kendi kendine kapandı ve açılmıyor hard reset yaptım yine olmadı 1 saat şarjda tuttum yine açılmadı soğukta tuttuğumda elma figürünü gördüm ama yine kapandı
  sizce sorunu nedir size getirsem servis süresi ne kadardır?
  teşekkürler

  1. FotoParca dedi ki:

   Mustafa Bey bu tür durumlarda arıza tespiti yapıyoruz, yani önce arıza nedir onu bulup fiyat veriyoruz ondan sonra işleme alıyoruz. Ulaştırın kontrolünü sağlayalım.

 78. BARIŞ KARANLIK dedi ki:

  Merhabalar, iphone 5 cihazımın pilini üçüncü kez değiştiriyordum. ekranı açarken ekran sinyal kablolarını kontrolsüz olarak fazla zorladım. Kablolarda hasar görünmüyor ama kablonun takıldığı anakarttaki yuva zarar görmüş ve birkaç temas noktası kopmuş durumda. Anakart bu açıdan tamir edilebilir mi? Tamiratın astarı yüzünden pahalı hale gelir mi?

  1. FotoParca dedi ki:

   Barış Bey kurcalanmış ve bilinçsiz işlem yapılmış cihazlar için kontrol etmeden bilgi veremiyoruz, ulaştırın kontrolünü sağlayalım.

 79. Gökhan dedi ki:

  6s telefonun kapandı açılmıyor büyük ihtimalle yorumlarda dediginiz gibi anakart arızası mevcut anakart fiyatlarının minimum ve maksimum oranları nedir? Saygılar

  1. FotoParca dedi ki:

   Gökhan Bey anakart tamirlerinde minimum veya maksimum diye bir fiyat veremiyoruz, anakart tamirinin amacı ekonomik tamir yapmaktır ve cihazı kurtarmaktır.

 80. Enes dedi ki:

  Hayırlı akşamlar 8 plus cihazım vardı kasası cıhazın sol yukarı tarafından kasa az yamulmuştu ve arka camı kırıktı kasa değişimi yaptığımızda cihaz arama yapıyor ama ses gelmiyor sessiz al sessizden çıkar tuşu bozuktu onunda yenisini taktılar çalışmıyor ve çok rest oynuyor yerinde bunun üzerine ekrana basınca siyah siyah mürekkep izleri leri gelip kayboluyor bu neden kaynaklı olabilir

  1. FotoParca dedi ki:

   Enes Bey cihazda yamuk ve hasar var, bu durumda kontrol edilmesi gerekiyor. Kontrol etmeden bilgi vermemiz çok zordur.

 81. Enes dedi ki:

  7 plus ekran değişmi yaptık cihaza yeni ekran takıldığında whatsaptan yazıklıdığından mesela enes yazıyorsın (kfkepelenejj) bunun gibi yazıyor sonra kendi kendine arama yapıyor bu neyden kaynaklı olabilir

  1. FotoParca dedi ki:

   Enes Bey bu ekrandan kaynaklanabilir, kontrol edilmesi gerekiyor.

 82. eren dedi ki:

  ön cam ekranım kırıldı ne kadara maal olur

  1. FotoParca dedi ki:

   Eren ön cam değişimi fiyatlarınız fiyatlar sekmesinde bulabilirsin.

 83. İbrahim dedi ki:

  Telefonum düştü ekran kırıldı. 10 dakika sonra ekran çok ısındı. Ve anakart yandı. Sizce yapılabilir mi? Size göndereyim mi?

  1. FotoParca dedi ki:

   İbrahim Bey merhaba, böyle durumlarda anakart yandı demiyoruz, öncelikle arıza tespiti yapılacaktır. Çünkü ısınmayı sağlayan farklı parçalar olabilir.

 84. Hacer dedi ki:

  Yapılır ama dimi

  1. FotoParca dedi ki:

   Hacer Hanım arıza tespiti yapıp ancak öyle bilgi verebiliriz.

 85. Hacer dedi ki:

  Ana kart yanmış yapılır mı ?

  1. FotoParca dedi ki:

   Hacer Hanım anakart üzerinde bir çok bileşen vardır, arıza tespiti yapıp bilgi verebiliriz.

 86. Mert dedi ki:

  Anakartım kırıldı tamir ediyormusunuz?

  1. FotoParca dedi ki:

   Mert Bey anakart kırılması ciddi bir arızadır, incelenmesi gerekir.

 87. Mirhan dedi ki:

  Telefonu bir gece şaja taktım uyudum hiçbir sorunu yoktu sabah kalktığımda telefon hiçbir şekilde tepki vermiyordu açılmıyo telefonculara götürdüm anakartı yanmış çöp denildi tamir olasılığı varmıdır varsa ortalama fiyat nedir iphone 6

  1. FotoParca dedi ki:

   Mirhan merhaba, eğer verdiğiniz telefoncularda aşırı veya bilinçsiz kurcalanma yapılmadı ise tamir şansımız yüksektir.

  2. Zeynep dedi ki:

   Iyi gunler iphone 6 plus telefonum arabadan dostu ve uzerinden arabalar gecti ezildi malesef ekrani bayagi kirilmisti yeniden komple ekran alip kendim taktim ve calisiyordu ekrani kilitlenince malesef tekrar giremedim ekran gorunuyor ama dokunmatik calismiyordu bugun ise kucuk kizim dolabin ustune ulasip almis dis vidalarini takmamistim henuz nasil actiysa acmis o da ve kablolarini koparip iki parca etmis o sirada isirdi mi ne yapti bilmiyorum 😭😭 ve suan calismiyor ne yapmaliyim tamir olur mu yoksa oldu mu gercekten agliyorum delirecem lutfen cevab yazin lutfennnn

   1. Deniz Vurgun dedi ki:

    Zeynep selamlar, kurtarılabilir cihazın ama görmeden kesin bir şey söylemek çok zor. Servisimize cihazı ulaştır kontrol edelim.

    1. Zeynep dedi ki:

     Meraba deniz bey, cevabiniz icin cok tesekkur ederim o gun ; bir daha goremeyecegim cok sevdigim insanlarla olan fotograflari videolari vs kaybettigimi dusundugum icin cocuklar gibi aglayarak uyumustum. Ertesi gun telefonun acma kapama tusuna bastigimda ekran geri geldi.burda hicbir tamirciye guvenemiyorum korkuyorum 🙁 size teslim etmekicin artik Turkiyeye gelmeyi bekleyecegim. kolay gelsin frdan selamlar

     1. Deniz Vurgun dedi ki:

      Zeynep Hanım tekrardan selamlar, ne yazık ki size bir iyi bir de kötü haberim var. Cihazınız şimdilik açılmış olsa bile tekrar kapanacak. Ama şu an yedek alırsanız itunes üzerinden verileriniz sizinle kalacak. Lütfen en kısa zamanda telefonunuzu yedek alın.

      1. Alperen dedi ki:

       Kolay gelsin benim iPhone 7 Plus 128 GB telefonum var ve ben I cloud şifre unuttum anakart değişirse yeni ıcloud kurup telefonumu kullanabilir miyim veya bu konuda yardım şansınız var mıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir