FotoParca.com

iPhone Servis

iPhone 8 ve 8 Plus Ön Cam, Ekran Değişimi

Yazılma tarihi yazan Kategori iPhone 0 Yorum

Eylül ayında tanıtılan iPhone 8 ve 8 Plus ekran değişim işlemleri için tüm çalışmalarımız devam ediyor. Henüz ülkemizde ön satışları devam eden iPhone 8 ve 8 Plus modelleri için fotoparca.com olarak orijinal parça desteği vermeye devam edeceğiz.

iPhone 8 ve 8 Plus ekran ve ön cam değişimi ne zaman yapılacak?

Yedek parçalar henüz stoklarımızda yoktur, 1 aylık süre içerisinde tedarik edilecektir. iPhone 8 ve 8 Plus ön cam ve ekran değişimi işlemlerine başladığımızda bu başlıktan bilgi vereceğiz. Güncel ekran değişim fiyatları ve detaylı bilgi için iPhone 8 ve 8 Plus ekran değişimi fiyat listesi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

iPhone 8 modelleri için altın, gümüş ve uzay grisi renk seçenekleri ile kasa değişimi içinde çalışmalarımız devam ediyor.

iPhone 8 ve 8 Plus tamir işlemleri

iPhone ile alakalı tüm tamir hizmetlerini vermekteyiz, iPhone 8 için kasa değişimi, şarj soketi değişimi, pil değişimi gibi diğer işlemler için iPhone servis sayfasında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi iPhone 8 modelleri kasa arkası cam olarak üretilmiştir. Aslında iPhone 4 modellerine benzerlik göstermesi nedeniyle biraz nostaljik olduğunu düşünüyoruz. Kasa arkası cam değişimi de servisimiz de yapılacaktır. Yakın zamanda kasa camları tedarik edilip sitemizde yayınlanacaktır.

Yetkisi olmayan kişilere iPhone’unuzu açtırmayın, yapılan yanlış müdahale cihazı kullanılmaz duruma getirebilir. FotoParca olarak sadece Apple ürünlerini tamiri yapıyoruz.

  • Güncel bilgi: iPhone 8 modellerinin satışı 20.10.2017 tarihi itibari ile ülkemizde başlayacaktır.

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 yıldız verildi, ortalama: 3,00 / 5)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AYRILMADAN ÖNCE

YAPTIĞIMIZ İŞLERİ GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?

instagram hesabımızı inceleyiniz.
@fotoparca (instagram)
close-link