FotoParca.com

iPhone Servis

iPhone 8 ve 8 Plus Ön Cam, Ekran Değişimi

Yazılma tarihi yazan Kategori iPhone 0 Yorum

iPhone 8 ve 8 Plus ekran, ön cam değişim işlemleri için servisimizde profesyonel destek verilmektedir. Ekran komple kırıldı ise ekran değişimi, ekran sağlam sadece ön cam kırık ise ön cam değişimi ve diğer tamir işlemlerini servisimizde yaptırabilirsiniz.

iPhone 8 ve 8 Plus ekran ve ön cam değişimi

iPhone 8 ve 8 Plus ön cam değişimi iç ekran sağlam olduğunda yapılır. Bu işlemde orijinal ekranınız değişmez bu nedenle en avantajlı işlem budur. Detaylar için şu sayfaları inceleyebilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi yeni modelleri Türkiye’de il biz açıyoruz, iPhone 8 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

iPhone 8 ve 8 Plus ekran değişimi işlemi; ekranda görüntü olduğunda ve dokunmatik düzgün çalıştığında yapılır. Bu işlemde komple ekran değişimi olur. Kullandığımız ekranlar orijinaldir.

Yapılan tamirler 6 ay garantilidir, işlemler iPhone teknisyeni tarafından yapılır. Servisimizde sadece iPhone tamiri yapılmaktadır. İşlem baştan savma yapılmaz, özen gösterilir.

Ekran ve ön cam değişim fiyatları

iPhone 8 ve 8 Plus ekran ve cam değişim fiyatları sitemizde belirtilmiştir. Ekran değişimi fiyat listesi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

iPhone 8 modelleri için altın, gümüş ve uzay grisi renk seçenekleri ile kasa değişimi içinde çalışmalarımız devam ediyor.

iPhone 8 ve 8 Plus tamir işlemleri

iPhone ile alakalı tüm tamir hizmetlerini vermekteyiz, iPhone 8 için kasa değişimi, şarj soketi değişimi, pil değişimi gibi diğer işlemler için iPhone servis sayfasında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi iPhone 8 modelleri kasa arkası cam olarak üretilmiştir. Aslında iPhone 4 modellerine benzerlik göstermesi nedeniyle biraz nostaljik olduğunu düşünüyoruz. Kasa arkası cam değişimi de servisimiz de yapılmaktadır.

Yetkisi olmayan kişilere iPhone’unuzu açtırmayın, yapılan yanlış müdahale cihazı kullanılmaz duruma getirebilir. FotoParca olarak sadece Apple ürünlerini tamiri yapıyoruz.

  • 19.10.2017 –  iPhone 8 modellerinin satışı 20.10.2017 tarihi itibari ile ülkemizde başlayacaktır.
  • 20.10.2017 – iPhone 8 ve 8 Plus ön satışları başlamıştır. iPhone 8 başlangıç fiyatı 4199TL, iPhone 8 Plus başlangıç fiyatı 4799TL dir.
  • 23.10.2017 – iPhone 8 ve 8 Plus kasa arka cam siparişleri tamamlanmış olup 10 gün içerisinde stoklarımızda olacaktır.
  • 23.10.2017 – iPhone 8 ön cam ve kalıp siparişleri tamamlanmıştır, 10 gün içerisinde stoklarımızda olacaktır.
  • 06.11.2017 – iPhone 8 ön cam ve arka camlar stoklarımızdadır.

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 yıldız verildi, ortalama: 3,67 / 5)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AYRILMADAN ÖNCE

YAPTIĞIMIZ İŞLERİ GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?

instagram hesabımızı inceleyiniz.
@fotoparca (instagram)
close-link