FotoParca.com

iPhone Servis

iPhone 8 Arka Camı Kırıldı Değişimi ve Fiyatı

Yazılma tarihi yazan Kategori iPhone 2 Yorum

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri kasa arkası cam kapak olarak üretilmiştir. Bu cam darbe aldığında kolaylıkla kırılabilir. Tüm tamir işlemlerinde olduğu gibi bu işlemde de en kaliteli ve garantili kasa arka cam değişimi servisimizde yapılmaktadır. iPhone 8 arka camı kırıldı ise sizi böyle alalım.

Apple, iPhone 4 modellerinden sonra ilk defa iPhone 8 ve 8 Plus modellerinde kasa arkasını cam olarak üretmiştir.

iPhone 8 veya 8 Plus arka camı kırıldı

Garantisi var ise ve yetkili serviste yaptırıp garantinin kaldığı yerden devam etmesini istiyorsanız iPhone 8 için 2.099 TL, iPhone 8 Plus için 2329 TL vermeniz gerekiyor çünkü Apple tamir yapmıyor. Bu rakamlara yeni bir cihaz satıyor. Arka cam kırıldı diye neden iki bin lira verip  cihazı değiştiresiniz.

Kasa arkası renk seçenekleri Gümüş, Altın ve Uzay Grisi renkleridir. Hangi rengi kullanıyorsanız servisimizde bu renk arka cam değişimi yapılır. Çizik veya kırık arka camlar aynı gün değiştirilip garantili teslim edilir.

Kasa arkası camlar tamamen yapıştırmadır, bu işlem sırasında arka cama ısı uygulanır ve kırık olan cam özenle sökülür. Yeni cam için zemin hazırlanır ve özel yapıştırıcılar ile çok güçlü yapıştırılır.

iPhone 8 ve 8 Plus arka cam değişimi fiyatı

iPhone 8 kasa arkası camlar stoklarımıza girmiştir. 06.11.2017 itibariyle cam değişimini yapıyoruz. Güncel cam değişim fiyatı için aşağıdaki linkleri tıklayınız.

Arka cam değişimi ne kadar sürer?

Kasa arkası cam değişimleri 1 iş gününde yapılır. Servisin yoğunluk durumuna göre kesin süre bilgisi cihaz servise ulaştıktan sonra verilir.

Yapılan işlem kırılma hariç 6 ay garantilidir. Sorusu olan arkadaşlar aşağıya yorum yazarsa en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 yıldız verildi, ortalama: 2,00 / 5)

2 yorum “iPhone 8 Arka Camı Kırıldı Değişimi ve Fiyatı”

  1. FotoParca dedi ki:

    Yeliz Hanım merhaba, şu sayfadan güncel ÖN CAM değişimi fiyatlarını bulabilirsiniz. https://www.fotoparca.com/iphone/iphone-lcd-ekran-degisimi-fiyat-listesi.html

  2. Yeliz özkan dedi ki:

    İphone 6 plus cam değişimi fiyatı nedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AYRILMADAN ÖNCE

YAPTIĞIMIZ İŞLERİ GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?

instagram hesabımızı inceleyiniz.
@fotoparca (instagram)
close-link