iPhone 7 ve 8 Kamera Camı Kırıldı Tamiri

Binlerce lira verip bir iPhone satın aldınız, bir aksilik oldu ve kamera camı kırıldı. Apple ile görüştünüz garanti kapsamına girmediğini öğrendiniz ve 1700TL ye cihazı değiştireceklerini söylediler. Küçük bir cam parçası kırıldı diye telefonu mu değiştireceksiniz. iPhone 7, iPhone 8 ve Plus kamera camı kırıldı ise  tekrar düşünün!

Kamera camının görevi iPhone kamerasının dış etkenlerden korunmasını sağlamaktır. Bu cam kırıldığında kamera sensörü toz alabilir veya çalışmaz duruma gelebilir.

Kamera camı kırık olarak kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Kırık şekilde kullanmak kameraya kalıcı hasar vereceğinden kameranın değişmesini gerektirebilir. Eğer hemen değişim olmayacaksa para bandı ile üzerini yapıştırın ve en kısa sürede servisimize ulaşın.

iPhone 7, 8 ve Plus kamera camı değişimi

Düşmede çarpmada kolayca kırılan, çatlayan iPhone 7, 8 ve Plus için kırılan kamera camların değişimini yapıyoruz.

  • iPhone 8 veya 8 Plus kamera camı kırıldı ise artık değişimi servisimizde yapılabiliyor.

Garantiniz bozulmadan kamera camı değişimi yapıyoruz.

Evet garantiniz bozulmuyor, kamera camını cihazı sökmeden yapıyoruz ve garantiniz devam ediyor. Farklı bir arıza olduğunda Apple’dan destek alabiliyorsunuz.

Dikkat: Apple ile görüşme yaptığınızda parça üretilemiyor, orijinal parça yoktur, bu parçanın değişimi olmuyor, uyum sağlamıyor diye bilgi verebilirler. Eğer cihazı Apple’a gönderip servis kaydı açtırmadıysanız hiç bir sorun olmuyor. Çünkü kamera camı cihazı sökmeden değişiyor ve anlaşılmıyor.

Kamera camı değişim fiyatları

Kamera camı değişimi aynı gün yapılır. Cam değişim fiyatları için iPhone tamiri sayfasından model seçerek devam ediniz.

Apple ile görüştüğünüzde cihazın değişmesi gerektiğini söyleyebilir. Hayır binlerce lira verip değişim yapmanıza gerek yoktur. Bu bilgi Apple çalışanlarının müşterilere verdiği yanlış bilgiler yazımızda mevcuttur.

İşlem mikroskop altında yapıldığından bilinçsiz olarak müdahale etmemeniz gerekmektedir. Kamera camı teknisyen tarafından değiştirilebilir. Yaptığımız işlem 6 ay garantilidir.

iPhone 7, iPhone 8  ve Plus modelleri için tüm tamir fiyatları için iPhone tamir fiyatları sayfamızı inceleyiniz. Sorunuz olursa aşağıya yorum bırakın en kısa sürede cevaplayalım.