X
  Kategori: iPhone

iPhone 6 Kamera Camı Değişimi

Apple iPhone 6 ve 6 Plus önceki modellerine göre biraz daha hassas bir yapıya sahiptir. Özellikle kamera koruma haznesinin kasa dışında bırakılması bu parçanın darbelere açık hale gelmesine sebebiyet vermektedir.

iPhone 6, 6,9mm ve iPhone 6 Plus, 7,1mm inceliktedir, ancak kamera haznesi bu inceliğin dışında kalmaktadır.


Bu bölüm metal hazne ve cam olarak 2 parça halindedir. Aldığı darbenin şiddetine göre cam ve metal hazne kırılabilir çizilebilir. Bu iki parçanın da değişimini yapıyoruz.

Kasanın değişmesine gerek kalmadığı için bu işlem ekonomiktir.

Eğer darbe şiddeti fazla ise kamerada arıza yapabilir, netleme yapmayabilir veya karanlık çekebilir. Bu durumda kameranın da değişmesi gerekir. Kamera arızaları hakkında ayrıntılı bilgi almak için iPhone kamera değişimi yazımızı okuyabilirsiniz.

iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus modellerinde karşılaştığımız kamera haznesi sorunlarına aynı gün çözüm sunuyoruz. Cam ve metal stoklarımızda mevcut olup değişimini yapıyoruz.

iPhone 7 ve 7 Plus kamera camı değişimi için iPhone 7 kamera camı kırıldı başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Servisimize ulaşarak bu işlemi yaptırabilirsiniz, servisimize uzak bir yerdeyseniz kargo ile güvenle gönderim yapabilirsiniz. Kargo göndermeden önce Destek sayfamızı inceleyiniz.

Yorumlar (12)

 • Merhabalar telefonum bikaç ay önce düştü ve kamera camı kırıldı ve zamanla çektiğim gotolarda siyah lekeler oluşmaya başmadı . Bu durumda ne yapmam gerekiyor ? Camı değiştirdiğimde bu sorundan kurtulabilirmiyim yoksa cameratımı değiştirmem gerekli ? Son olarak kamera yada Camını değiştirdiğinizde telefondaki foto ve numara gibi bilgiler siliniyor mu?
  Teşekkürler iyi günler .

 • iPhone kamera camı hafifçe çatladı.Kamera fonksiyonlarında herhangi bir sıkıntı yok ama kötü duruyor.Değişim ücreti ne kadar acaba

 • iyi günler İphone 6 kamera camı kırıldı değişimi ne kadar sürede ve ne kadara değiştiriyorsunuz bilgilendirirseniz sevinirim bide yeriniz nerede acaba?

 • Merhaba biraz alıntı olacak ama benimde ıphone 6 telefonumun arka kamera camı çatladı fakat kameraya hiç bir zararı yok ama köyü göründüğü için değiltirmek istiyorum fiyat ve adres alabilirmiyim

  • Merhaba arkadaşlar,

   Sorularınıza aynı gün cevap verilmiştir, sorusu olan buraya yazabilir. İlginize teşekkürler.

 • Merhaba telefonum yere düştü kamerasında içten bir nokta var ve fotoğraf çekerken ekranda o yer de siyahlık var değişimi ne kadara olabilir?

 • İyi günler telefonum yere düştü arka kamerada gözle görünür bir sıkıntı yok ama çektiğim fotoğrafta çatlaklar var kamera mı çatlamış yoksa sorun arka kapakta mı acaba? Birde ne kadar sürede ve ne kadar ücretle onarıyorsunuz?

 • Iphone 7 telefonumun arka kamera camı çatladı fakat kamerada fotoğraf çekince hiçbir sıkıntı yok. Kötü gözüktüğü için değiştirmek istiyorum. Fiyat öğrenebilir miyim rica etsem?

 • Merhaba. 6s telefonum düştü ve kamera camı çatladı. Bana da bi fiyat verebilirseniz çok sevinirim