FPPRO

iPhone ön cam değişimi yaptır 400tl tasarruf et

iPhone 11’inizin Ekranı Kırıldı İse Önce Bunu Okuyun

Yazılma tarihi yazan Kategori iPhone 0 Yorum

iPhone 11’inizin ekranı kırıldı ve bu yazıyı okuyorsanız çok şanslısınız çünkü Türkiye’nin sadece Apple ürünlerine destek veren servis sayfasındasınız. Ayrıca ekran kırılmalarının bir çoğu ön cam kırılması dediğimiz üst cam kırılmasıdır. Yani görüntünün alındığı iç ekran dediğimiz parça genelde sağlam kalmaktadır. Bunun anlamı şudur; iç ekran sağlam ve sadece dışta kırık var ise çok daha uygun fiyata ön cam değişimi yaparak orijinal ekranınızı kurtarırız. Bu durumda iPhone 11 ekranı kırıldı ise önce bunları okuyun.

iPhone 11 ekran kırılması durumunda seçenekleriniz nedir

Ekran kırılmaları garanti kapsamına girmez. Bu nedenle Apple ücretsiz bir hizmet sunmaz. Ücret karşılığı ekran değişimi yaptırmak zorundasınız.

Cihaz Türkiye’den alındı ise;

  1. Apple Genius Bar randevusu alarak Apple da komple ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Bu işlemde randevu almayı başarırsanız cihazın sıfırlanarak Apple’a ulaştırılması gerekiyor. Apple’ın güncel tamir fiyatları için tıklayın.
  2. Servisimizden aynı gün hizmet alabilirsiniz. Ön cam veya ekran değişimi yapıyoruz. Eğer iç ekranınız sağlam sadece dış cam kırık ise bu durumda çok daha ekonomik fiyatlara işlem yapabiliriz. İşlemleri kısa bir süre içerisinde yaparız ve aynı gün telefonunuzu kullanmaya devam edersiniz. iPhone 11 ekran veya ön cam değişim fiyatlarımız için tıklayın.

Cihaz yurtdışından alındı ise;

Amerika* ve Hong Kong’dan alınan iPhone 11 lere Türkiye’deki Apple Genius Barlardan maalesef hizmet alamıyorsunuz. Eğer bu bölgeler dışından cihaz aldıysanız seçenekleriniz şunlar

  1. Apple Genius Bar randevusu alarak Apple da komple ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Bu işlemde randevu almayı başarırsanız cihazın sıfırlanarak Apple’a ulaştırılması gerekiyor.
  2. Servisimizden aynı gün hizmet alabilirsiniz. Ön cam veya ekran değişimi yapıyoruz. Eğer iç ekranınız sağlam sadece dış cam kırık ise bu durumda çok daha ekonomik fiyatlara işlem yapabiliriz. İşlemleri kısa bir süre içerisinde yaparız ve aynı gün telefonunuzu kullanmaya devam edersiniz. iPhone 11 ekran veya ön cam değişim fiyatlarımız için tıklayın.

*(Amerika’nın bazı bölgelerinden alınan cihazlara destek alabiliyorsunuz, Apple ile görüşün)

Ekran sağlam ise ön cam değişimi yapmak

iPhone ön cam değişimi; orijinal ekranı değiştirmeden sadece kırık olan üst camı değiştirme işlemidir. Ekrandan görüntü alıyorsanız sadece dokunduğunuz üst kısımda kırıklar var ise ön cam değişimi yapılabilir. Ekranda leke var ise, görüntü bozuk ise bu durumda ön cam değişimi yapılamaz.

iPhone 11 ön cam değişimi avantajları

iPhone ön cam değişiminin bir çok avantajı vardır. Bu avantajlar iPhone 11 modeli içinde geçerlidir.

  • Orijinal ekranınız değişmez, bu sayede orijinallik kaybınız olmaz
  • Ekranda uyumluluk hatası almazsınız
  • Apple’dan 4-5 kat daha ucuz işlem yaptırırsınız
  • 2-4 saat süren işlem süresi sayesinde aynı gün hizmet alırsınız
  • Apple’dan randevu almak için bilgisayar başında beklemezsiniz
  • Fotoğraflarınız, videolarınız silinmez

iPhone 11 ekran veya ön cam değişimi fiyatları

iPhone 11’inizin ekranı veya ön camı kırılmış olabilir. FPPRO olarak her iki işlemde de kaliteli hizmet sunarız. iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max telefonlarınız için ön cam ve ekran değişimi dahil tüm tamir işlemlerine ait güncel fiyatları iPhone 11 tamir işlemleri ve fiyatları sayfamızda bulabilirsiniz.

Sadece Apple ürünlerine destek veriyoruz

Servisimiz sadece Apple ürünlerine destek vermektedir. Ayda binlerce ekran değişimi, ön cam değişimi ve diğer tamir hizmetleri sağlıyoruz. Ekran ve ön cam değişimlerinde aynı gün hizmet vererek müşterilerimizin işlerinin aksamamasını sağlıyoruz.

FPPRO teknik servis olarak en teknolojik ekipmanları kullanarak atölyemizi ve teknisyenlerimizi güncel tutuyoruz. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak tamir sonrası iPhone kullanım deneyimini düşürmüyoruz. İşimizi seviyoruz, güler yüzlüyüz ve saygılıyız.

Bize ulaşmak servis adreslerimizi görmek ve adresimize gelip tamir hizmeti almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir, servisimize kargo ile cihaz göndermek için servis işlemleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel bilgiler alabilir eğlenceli videolarımızı izleyerek tamiri sevebilirsiniz. Unutmayın tamir etmek tasarrufun ta kendisidir.

https://www.youtube.com/fotoparca

https://www.instagram.com/fotoparca/

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 yıldız verildi, ortalama: 5,00 / 5)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir