FPPRO

Tamir etmek tasarrufun ta kendisidir

FPPRO Tamir Akademisi

FPPRO Tamir Akademisi size en iyi tamir deneyimini sunar. Kariyer gelişiminize katkıda bulunacak, hobinizi geliştirecek eğitimlerimize katılarak tamir ruhunu yaşayabilirsiniz.

Günümüzde teknolojinin rekabet alanındaki rolü o derece belirleyici hale gelmiştir ki artık ekonomik gelişmişlik sınıflandırmaları teknolojiye ayak uyduran ve uydurmayan firmalar şekline dönüşmüştür. Bu ortamda teknolojik aletlerin kullanımının artması sonucu, tamir sektörünün en parlak yıllarına girmiş bulunmaktayız. Bu aşamada kariyer gelişiminize katkıda bulunmak amacıyla FPPRO olarak çeşitli eğitim aktiviteleri düzenlemekteyiz. Bu tamir eğitimi aktivitelerine katılarak sizde günümüz dünyasının getirmiş olduğu bu ortama ayak uydurabilirsiniz.

WORKSHOPLARIMIZ

iPhone Pil Değişimi Workshop’ı

iPhone pil değişiminin yapıldığı grup eğitimine katılarak iPhone’u daha yakından tanıyabilir, hobi veya kariyer gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. Workshopa katıl kendi iPhone’unun pilini değiştir.


MacBook, iMac Bakım ve Temizlik Workshop’ı

MacBook ve iMac’inizin bakım zamanı gelmiş olabilir. Bu workshop sayesinde cihazınızın bakım işlemlerini birlikte yapabiliriz. Workshopa katıl kendi Mac’inin bakımını yap.


KİŞİYE ÖZEL KURSLAR

iPhone Anakart Tamiri

Anakart tamiri kursumuzda eğitim almak isteyen kişiye göre eğitim seviyeleri mevcuttur. Size uygun seviyeye tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Beginner EğitimiBu seviyede iPhone sök tak işini bilen arkadaşlara başlangıç seviyesi anakart tamiri eğitimi verilir.
Elemantary EğitimiBu seviyede olan kişi basit anakart bilgisine sahiptir. Basit arıza tespit yöntemleri, alet kullanımı, parçaların çalışma prensiplerinin eğitimi verilir.
Pre-Intermediate EğitimiBu seviyede ileri seviye arıza bulmak teknikleri ile arıza tespit aletlerinin kullanımı, sıvı temaslı cihazlara müdahale yöntemleri eğitimleri verilir.
Intermediate EğitimiBu seviyede üst model cihazların swap işlemleri dahil olmak üzere bir çok ileri seviye eğitim verilir.
Advanced EğitimiBu eğitimde anakart tamiri konusunda deneyimli olan kişiye eğitim almak istediği konularda ileri seviye eğitim verilir.

English