FPPRO

Tamir etmek tasarrufun ta kendisidir

Sıkça Sorulan Sorular

Cihazımı gönderdim, takibini nasıl yapacağım, kargo size ulaştı mı?

Cihaz göndermeden önce form doldurduysanız size gönderilen e-posta üzerinden sorunuzu iletin, form doldurmadıysanız buraya tıklayarak form doldurun ve sorunuzu form üzerinden sorun. Form doldurdunuz e-posta gelmediyse buraya tıklayarak takip numaramı bilmiyoruma tıklayın ve size e-posta gönderelim.

Servisteki cihazım için size ulaşmam gerekiyor, soru sormam gerekiyor?

Serviste cihazınız var ise LÜTFEN size gönderilen e-posta üzerinde bulunan linke tıklayarak bize ulaşın, e-posta gelmediyse lütfen buraya tıklayarak takip numaramı bilmiyorum butonuna tıklayın ve size formunuzu gönderelim.

Tamir fiyatı sorabilir miyim? Fotoğraf atsam fiyat söyler misiniz?

Tüm tamir fiyatları için buraya tıklayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz, yine de fotoğraf göndermek ve fiyat almak isterseniz buraya tıklayarak form doldurun size bilgi verilecektir. Fiyat listemizde yer almayan işlemler için cihazı görmeden maalesef fiyat veremiyoruz.

Telefon ile arıyorum size ulaşamıyorum!!!

Servisimize çok fazla telefon araması gelmektedir, soruların çoğu fiyat ve teknik bilgidir, telefondaki müşteri temsilcisi teknisyen değildir bu nedenle size doğru bilgi vermeyebilir, doğru bilgiye ulaşmak için buraya tıklayarak form oluşturun veya [email protected] e-posta gönderin.

Yaptığınız tamire garanti veriyor musunuz?

Servisimizde onarımı yapılan cihazlara 6 ay FPPRO Garantisi veriyoruz.

Size gönderdiğim cihazın masrafı benim için fazla gelirse yaptırmak istemezsem ne yapılacak?

Tamir aşamasına gelmeden önce tahmini bir fiyat belirtiriz, bu fiyat sizin için uygun değilse herhangi bir işlem yapmadan cihazı iade ederiz. Kargo ile gönderdiyseniz gidiş geliş kargo ücretini ödersiniz.

Tamir alanında yeterince bilgili misiniz?

Servimizde her ay binlerce cihaz tamir edilmektedir. Her biri kendi alanında uzman bir teknik servis kadromuz vardır.

Cihazımı gönderdim, formu doldurdum, size ulaşıp ulaşmadığından ve işleme alındığından nasıl emin olacağım?

Cihaz servisimize ulaştığında ve işleme alındığında formunuz üzerinden size bilgi verilmektedir, aynı zamanda e-posta adresinize formunuzun güncellendiği mesajı da gönderilmektedir. Form doldurdunuz e-posta gelmediyse buraya tıklayarak takip numaramı bilmiyoruma tıklayın ve size e-posta gönderelim.

Cihazımı elden teslim etmek istiyorum, adresinizi tarif eder misiniz? 

Adres Tarifi sayfamızı ziyaret ediniz.

Size güvenebilir miyim? 

FPPRO olarak servisimize günde onlarca cihaz tamir için gelmektedir. Bizi tercih edenlere yüksek seviyede güven ve memnuniyet sağlamamız gerektiğinin bilincindeyiz. Üzerimizdeki sorumluluğun gerektirdiği ciddiyeti bilerek Türkiye’nin bir numaralı teknik servisi olmak için çalışıyoruz.