FPPRO

Tamir etmek tasarrufun ta kendisidir

Servis İşlemleri

Cihaz Göndermeden Önce

Cihaz göndermeden önce  Servis formları sayfasından Servis Formu doldurmalısınız. Çünkü tüm iletişim bu form üzerinden yapılacaktır.

Çıktısını almanıza gerek yoktur ancak, beş haneli form numaranızı cihazın yanına not düşmeniz, bize ulaştığında formunuzu bulup size bilgi vermemizi kolaylaştıracaktır.

Form doldurduktan sonra kargo ile gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargomuz ARAS Kargodur. Kargo ücreti yapılacak işleme göre bizim veya sizin tarafınızdan ödenir.

Kargo adresimiz
FPPRO ELEKTRONİK DIŞ TİC.SAN.LTD.ŞTİ.
Yıldız. Mah. Muhtar-ı Evvel Sok. 5/1
Beşiktaş / İstanbul / Türkiye
Telefon: +9 0212 270 79 57
Aras kargo müşteri numaramız: 2019148851137

Bundan sonraki süreçte tüm sorularınızı, sadece, size gönderilen e-posta içerisindeki linke tıklayarak iletin. Diğer iletişim kanallarından doğru bilgi alamayabilirsiniz çünkü cihazınızla ilgilenen temsilci size form üzerinden ulaşacaktır.


Cihaz Gönderdikten Sonra

Cihaz servisimize ulaştıktan sonra (normal şartlarda kargo teslim süresi 1 gündür teknik servis formunuz üzerinden size cevap yazılarak cihazın servisimiz tarafından teslim alındığı bilgisi verilir.

Servisimiz tarafından teslim alınan cihaz, özel kutulara yerleştirilerek üzerine form etiketi basılır. Bu sayede cihazınız dış etkenlerden (toz,darbe vb.) korunduğu gibi herhangi bir karışıklıkta yaşanmaz.

Cihaz etiketlendikten sonra servis sırasına alınır, servis yoğunluğuna bağlı kalarak en yakın zamanda arıza tespiti tamamlanır. Arıza tespiti yapıldığı anda size servis formunuz üzerinden cevap yazılır.

Cihaz arızası ve tahmini masraflar tarafınıza bildirilir. Sizden onay mesajı beklenmek üzere cihaz “onay bekleyenler” sırasına alınır.

Onay mesajınızın ardından cihaz işleme alınır, gereken onarım işlemleri tamamlanır.

Onarım işlemi tamamlandıktan sonra cihaz çeşitli testlere alınır. Testlerden sorunsuz geçen cihaz “işlemi tamamlananlar” sırasına alınarak servis formunuza ödeme yöntemleri hakkında bilgi verilir.

Ödeme işlemleri de tamamlanan cihaz özenle paketlenerek kargoya hazır hale getirilir, servis formunda belirttiğiniz adrese kargo ile gönderilir.