FotoParca.com

tamire mi ihtiyacınız var

Servis İşlemleri

Cihaz Göndermeden Önce

Arızalı bir cihazı, servisimize göndermeden önce

Servis formuna cihazın marka, model ve arıza bilgilerini eksiksiz olarak yazın. Çıktısını almanıza gerek yoktur ancak, beş haneli form numaranızı cihazın yanına not düşmeniz bize ulaştığında formunuzu bulup size bilgi vermemizi kolaylaştıracaktır.

  • Servis formunu doldurdunuz cihazı nasıl ve hangi adrese göndereceksiniz? Ne kadar kargo ücreti ödeyeceksiniz?
  • Kargo adresimizi öğrenmek Kargo Adresimiz sayfasını ziyaret ediniz.
  • İndirimli kargo göndermek ve sağlıklı bir paketleme nasıl yapılır öğrenmek için Paketleme ve Kargolama sayfamızı ziyaret ediniz.

Servis takip formu, cihazınızı gönderdikten sonraki aşamalarda size cihazın durumu hakkında bilgi vereceğimiz yer olacaktır.

Cihaz Gönderdikten Sonra

Cihaz servisimize ulaştıktan sonra (normal şartlarda kargo teslim süresi 1 gündür teknik servis formunuz üzerinden size cevap yazılarak cihazın servisimiz tarafından teslim alındığı bilgisi verilir.

Servisimiz tarafından teslim alınan cihaz, özel kutulara yerleştirilerek üzerine form etiketi basılır. Bu sayede cihazınız dış etkenlerden (toz,darbe vb.) korunduğu gibi herhangi bir karışıklıkta yaşanmaz.

Cihaz etiketlendikten sonra servis sırasına alınır, servis yoğunluğuna bağlı kalarak en yakın zamanda arıza tespiti tamamlanır. Arıza tespiti yapıldığı anda size servis formunuz üzerinden cevap yazılır.

Cihaz arızası ve tahmini masraflar tarafınıza bildirilir. Sizden onay mesajı beklenmek üzere cihaz “onay bekleyenler” sırasına alınır.

Onay mesajınızın ardından cihaz aynı gün işleme alınır, gereken onarım işlemleri aynı gün tamamlanır.

Onarım işlemi tamamlandıktan sonra cihaz çeşitli testlere alınır. Testlerden sorunsuz geçen cihaz “işlemi tamamlananlar” sırasına alınarak servis formunuza ödeme yöntemleri hakkında bilgi verilir.

Ödeme işlemleri de tamamlanan cihaz özenle paketlenerek kargoya hazır hale getirilir, servis formunda belirttiğiniz adrese kargo ile gönderilir.

AYRILMADAN ÖNCE

YAPTIĞIMIZ İŞLERİ GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?

instagram hesabımızı inceleyiniz.
@fotoparca (instagram)
close-link