FPPRO

Tamir etmek tasarrufun ta kendisidir

İade ve Geri Ödeme

Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları iletişim sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz.

Kusurlu tamir işleminde iade

Yapılan tamir işleminde kusurumuz olduğunu düşünüyorsanız 7 iş günü içerisinde faturasıyla birlikte bize ulaştırınız, cihaz teknisyenimiz tarafından kontrol edilir, kusurumuz olması durumunda 2 iş günü içerisinde koşulsuz şartsız ücret ve cihaz iadesi yapılır.

Bu gibi durumlarda anlaşmalı kargomuz ile ücret alıcı kargo gönderimi yapabilirsiniz.

İade işleminin yapılacağı adres: 

FPPRO Elektronik Dış Tic. San. Ltd. Şti.

 Yıldız Mah. Muhtar-ı Evvel Sok. 5/1 Beşiktaş İstanbul

ARAS KARGO ile iade yapılacaktır.

Tamir işlerinde koşulsuz  iade

Yapılan tamir işleminden memnun kalmaz iseniz 7 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Tamir işleminde parça kullanılmış ise işlemin faturası ile birlikte servisimize ulaştırmanız dahilinde parça ücreti 2 iş gününde iade edilir. İşçilik ve kargo ücreti iade edilmez.

Garanti kapsamında işlem gören cihazın iadesi

Yaptığımız tamir işlemine ve parçaya 6 ay garanti veririz. Tekrar eden arıza garanti kapsamına giriyor ise servisimize ulaştırmanız gerekmektedir. FotoParca.com garantisinde belirtilen şartlarda cihazı servisimize ulaştırabilirsiniz. Tekrar gelen cihazın tamirinin artık mümkün olmadığını belirtirsek alınan ücretin iadesi 2 iş günü içerisinde yapılır.

Garanti kapsamında tamir gören cihazda parça değişimi söz konusu olur ve önceki tamir işleminde parça değişimi yapılmamış ise toplam ücretten önceki alınan tutar düşülerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliye sırasında hasar gören ürünler

Satın aldığınız ürün paketi hasar görmüş, ıslanmış, delinmiş, yırtılmış veya zarar görmüş ise kargo görevlisine tutanak yazdırınız ve ürünü teslim almayınız. 0212 270 79 57 nolu telefonla bize ulaşarak durumu iletiniz.

Hizmetlerimiz

iPhone Servisi

MacBook Servisi

iMac Servisi

iPad Servisi

Güvenilir Servis

iPad Kurumsal

Yaptığımız işler instagram sayfası

facebook twitter youtube instagram