FotoParca.com

iPad Servis

Tablet

iPad Ön Cam Değişimi

Yazılma tarihi yazan Kategori | 30 Yorum

iPad, kolay ve eğlenceli kullanım açısından günlük hayatta gerek işimizde gerek eğlencemizde zevk alarak kullandığımız bir tablet bilgisayardır. Bu cihazların çok hassas olması ve cam kısmının cihazın tamamını kaplaması nedeniyle ekranın kırılması kaçınılmazdır.

ipad-on-cam-kirilmasina-ornek

iPad tabletlerde müşterilerimizin “iPad ön cam değişimi” diye belirttiği kısım iPad dokunmatik kısmıdır. iPad ön cam ve lcd ekran farklı parçalardır.

ipad-on-cam-degisimi-ornek-foto


ipad-lcd-ekran-ve-on-cam-farki

En sık karşılaşılan problem ön camın (dokunmatik ekranın) kırılmasıdır. En üst kısımda dokunmatik olduğundan darbe ile ilk temas eden kısım ön camdır.

ipad-on-cam-degisimi

Servisimizde iPad ön cam değişimleri garantili olarak yapılmaktadır. Fotoğraflarda gördüğünüz gibi iPad söküldüğü zaman 2 farklı paneli görmekteyiz. En üstte kalan kısın iPad ön camı yani dokunmatik panelidir.

apple-ipad-on-cam-ekran

Eğer çok sevdiğiniz iPad’inizin lcd ekranı veya dokunmatik yani ön camı kırıldıysa servisimize başvurabilirsiniz. Çok kısa sürelerde ön cam değişimi yapılarak teslim edilir.

Servis işlemleri ve diğer ayrıntılar için Destek sayfamızı inceleyebilirsiniz. Eğer iPad’inizin rengini değiştirmek isterseniz servisimizde bu işlemde yapılmaktadır.

İndirimli iPad cam değişim fiyatlarını kaçırmayın! iPad cam değişim fiyatları için tıklayın.

Tagged , , , , , , ,

Bunu Paylaş

30 yorum yapıldı “iPad Ön Cam Değişimi

 1. Ali Fuat Oktay

  Merhaba, ipad 3 ön cam bir köşeden darbe aldı ve çatladı. Kargo ile göndersem, ne kadar sürede değişirsiniz? Değişecek olan parça yan sanayi mi olacak? 3 ay garanti vermişsiniz , darbe falan olmadan arıza verecek olursa ne olacak ?

 2. İsmail Sütçü

  Merhaba,düşme sonucu iPad mini ön cam köşeden darbe aldı ve Çatladı..Alalı bir yıl oldu.Garantisi iki yıl.Bilgi almak istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

 3. Cagri d

  Merhaba, düşme sonucu iPad 3 ön cam köşeden darbe aldı ve çatladı. Bilgi almak istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

 4. Hakan

  Merhaba, ipad 3 ön cam köşeden darbe aldı ve kırıldı. Kendim getirsem yapım süresini orada beklesem, hemen değiştirip teslim edebilirmisiniz? Değişecek olan parça yan sanayi mi olacak? Ekranın etrafını saran plastik çerçevesini de değiştirmenizi rica edeceğim ön cam + çerçeve maliyeti ne olur?
  Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

FotoParca.com iPad Servisi

Tablet Servis Anasayfa Fiyat Listesi iPad Model Öğrenme Müşteri Yorumları Telefon
Destek

Garanti
Paketleme Kırık iPad Fotoğrafları iPad Kurumsal
Daha fazla Apple Anasayfa
ipad-servis
Apple iPad Servisi

Apple iPad teknik servisi olarak...

Kapat