FotoParca.com

tamire mi ihtiyacınız var

Fotoğraf Makinesi Servisi

Fotoğraf makinesi servis sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfamızda arızalı fotoğraf makineleriniz için servis hizmetinden faydalanabilirsiniz!

Güncel not: Bir çok modelde artık parça tedariği yapılamıyor bu nedenle destek veremediğimiz modeller mevcuttur. Cihaz göndermeden önce lütfen onay alınız.


Fotoğraf Makinesi Tamiri

Marka bağımsız tüm fotoğraf makinelerinin teknik servis hizmetlerini vermekteyiz. Fotoğraf makinelerinde en çok karşılaşılan arızalarda kaliteli ve garantili işlemler yapmaktayız.

Servis işlemleri ve diğer ayrıntılar için Destek sayfamızı inceleyiniz.


fotoğraf-makinesi-servisi


 Neden FotoParça?

  • Servisimiz bünyesinde çalışan teknik personellerimiz haftada yüzlerce fotoğraf makinesi tamiri yapmaktadır. Bu durum personele fotoğraf makinelerinde tecrübe kazandırmaktadır. 
  • Fotoğraf makinelerinde kullanılan yedek parçalar firmamız tarafından ithal edilmektedir. Parça sıkıntısını en aza indirerek ekonomik ve hızlı çözümler sunarız.
  • Servis işlemleri servis sayfamız üzerinde takip edilir, karışıklık kesinlikle yaşanmaz, sorularınıza anlık cevaplar alabilirsiniz.
  • Servis işlemlerine ve kullanılan parçalara servisimiz bünyesinde garanti verilmektedir. Yapılan işler kayıt altına alınır, aylar sonra iletişime geçip isminizi söylediğinizde sizi hemen tanırız.
  • Müşterilerimize karşı saygılı ve güler yüzlüyüz. İşimizi seviyoruz.

Tüm makalelere ulaşmak için tıklayın!

Servis Destek

Menü

AYRILMADAN ÖNCE

YAPTIĞIMIZ İŞLERİ GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?

instagram hesabımızı inceleyiniz.
@fotoparca (instagram)
close-link