FotoParca.com

Bilgi

Posta Çeki Hesabına Para Yatırma

Haziran 16, 2010 by FotoParca in Bilgi

PTT Şubeleri bir süredir Online Para gönderimi olanağı sağlamaktadır. Bu olanaktan yararlanarak para gönderimi için yapmanız gerekenler şöyle ;

FotoParca.com  posta çeki hesabına para yatırma işlemi;

1 – Size en yakın PTT Şubesini bulun veya öğrenmek için buraya tıklayınız.

2 – PTT Şubesinde öncelikle sıra alın ve hemen her masada bulabileceğiniz “Yurt İçi Havale Gönderim Formunu” temin edin.

3 – Form üzerinde size ait iletişim bilgilerini, Serkan Türk  adına alıcı hesap no ve isim bilgileri, göndermek istediğiniz miktarı (göndermek istediğiniz net tutarı) rakam ve yazı ile yazın ve bu tutar dışında gönderim sırasında +1,5 TL gönderim ücretini fazladan ödemeniz gerektiğini unutmayın, sonra eklemek istediğiniz bir not varsa kısaca belirterek doldurunuz.

4 – Hazır Form ile sıranız geldiğinde gişe görevlisine giderek formu verin göndermek istediğiniz tutar örneğin : 25 TL + Masraf 1,5 TL olarak ödemenizi yapın.

5 – Makbuz vs. gibi şeyleri lütfen saklayınız ve fotoparca.com yetkilisi ile irtibata geçiniz.

Not 1 : FotoParca.com’da satın almak istediğiniz ürünün NET tutarı gönderilmeli, diğer masraf ve kesintilerin sizin tarafınızdan ayrıca karşılanması gerektiği unutulmamalıdır.

Not 2 : Ptt gönderimleri online olarak kontrol edilebilmektedir. Bunun anlamı FotoParca.com’dan herhangi bir satın alım için Ptt yolu ile para gönderimi yaptığınızda doğrudan teyid alarak ürününüzü teslim edebilmemizdir. Ancak bazı durumlarda Ptt Online işlemlerindeki aksamalar nedeni ile gönderdiğiniz ücreti kontrol edip teyid edememekteyiz bu durumlarda teyid işleminin yapılabildiği en kısa sürede ürününüzü teslim edebilmekteyiz ancak ödeme teyidi yapılmadan herhangi bir teslimat yapılamadığı kesin olarak bilinmelidir.

Örnek Doldurulmuş Ptt Para Gönderim Formu

Paylaş…Share on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someone
yararlanmak
Servisler
Müşterilerimizin Yorumları
Kısa sürede sorduğum tüm sorulara cevap verilerek hizmet verilmesi beni oldukça mutlu etti. Teşekkürler FotoParca ailesi.Semra EKERBolu
Sosyal Medyada Biz
Facebook’ta
Arama
Abonelik

E-Posta Aboneliği:

FotoParca.com
Müşterilerimize kaliteli teknik servis hizmetleri sunarak, ülkemizde bilinçli tüketici kavramını kazandırmaya çalışan genç bir ekibiz.

Servisimizde fotoğraf makinesi, kamera ve iPad tabletlerinin teknik servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

FotoParca.com Ekibi

Yorumlar
  • Hakkıbarış ALTINTAŞ: Hundai DC-8367 fotoğraf makinesinin ekranı lazım. Elinizde varsa fiyatı nedir acaba
    Yazıyı Görüntüle
  • ismail: iyi günler samsung st550 cameranın dokunmatiği bozuldu acaba bi fiyat alabilirmiyim....
    Yazıyı Görüntüle
Kurumsal Çözümler
?php if(!empty($vlt_ss_sharing_heading)) echo(