FotoParca.com

Tamir etmek tasarrufun ta kendisidir

Posta Çeki Hesabına Para Yatırma

Yazılma tarihi yazan Kategori Bilgi

PTT Şubeleri bir süredir Online Para gönderimi olanağı sağlamaktadır. Bu olanaktan yararlanarak para gönderimi için yapmanız gerekenler şöyle ;

FotoParca.com  posta çeki hesabına para yatırma işlemi;

1 – Size en yakın PTT Şubesini bulun veya öğrenmek için buraya tıklayınız.

2 – PTT Şubesinde öncelikle sıra alın ve hemen her masada bulabileceğiniz “Yurt İçi Havale Gönderim Formunu” temin edin.

3 – Form üzerinde size ait iletişim bilgilerini, Serkan Türk  adına alıcı hesap no ve isim bilgileri, göndermek istediğiniz miktarı (göndermek istediğiniz net tutarı) rakam ve yazı ile yazın ve bu tutar dışında gönderim sırasında +1,5 TL gönderim ücretini fazladan ödemeniz gerektiğini unutmayın, sonra eklemek istediğiniz bir not varsa kısaca belirterek doldurunuz.

4 – Hazır Form ile sıranız geldiğinde gişe görevlisine giderek formu verin göndermek istediğiniz tutar örneğin : 25 TL + Masraf 1,5 TL olarak ödemenizi yapın.

5 – Makbuz vs. gibi şeyleri lütfen saklayınız ve fotoparca.com yetkilisi ile irtibata geçiniz.

Not 1 : FotoParca.com’da satın almak istediğiniz ürünün NET tutarı gönderilmeli, diğer masraf ve kesintilerin sizin tarafınızdan ayrıca karşılanması gerektiği unutulmamalıdır.

Not 2 : Ptt gönderimleri online olarak kontrol edilebilmektedir. Bunun anlamı FotoParca.com’dan herhangi bir satın alım için Ptt yolu ile para gönderimi yaptığınızda doğrudan teyid alarak ürününüzü teslim edebilmemizdir. Ancak bazı durumlarda Ptt Online işlemlerindeki aksamalar nedeni ile gönderdiğiniz ücreti kontrol edip teyid edememekteyiz bu durumlarda teyid işleminin yapılabildiği en kısa sürede ürününüzü teslim edebilmekteyiz ancak ödeme teyidi yapılmadan herhangi bir teslimat yapılamadığı kesin olarak bilinmelidir.

Örnek Doldurulmuş Ptt Para Gönderim Formu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 yıldız verildi, ortalama: 5,00 / 5)

Hizmetlerimiz

iPhone Servisi

iPad Servisi

Güvenilir Servis

Güvenilir Servis

iPad Kurumsal

Yaptığımız işler instagram sayfası

facebook googleplus twitter youtube instagram
AYRILMADAN ÖNCE

YAPTIĞIMIZ İŞLERİ GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?

instagram hesabımızı inceleyiniz.
@fotoparca (instagram)
close-link