FotoParca.com
Tamire mi ihtiyacınız var?

Bilgi

Posta Çeki Hesabına Para Yatırma

Haziran 16, 2010 by FotoParca in Bilgi

PTT Şubeleri bir süredir Online Para gönderimi olanağı sağlamaktadır. Bu olanaktan yararlanarak para gönderimi için yapmanız gerekenler şöyle ;

FotoParca.com  posta çeki hesabına para yatırma işlemi;

1 – Size en yakın PTT Şubesini bulun veya öğrenmek için buraya tıklayınız.

2 – PTT Şubesinde öncelikle sıra alın ve hemen her masada bulabileceğiniz “Yurt İçi Havale Gönderim Formunu” temin edin.

3 – Form üzerinde size ait iletişim bilgilerini, Serkan Türk  adına alıcı hesap no ve isim bilgileri, göndermek istediğiniz miktarı (göndermek istediğiniz net tutarı) rakam ve yazı ile yazın ve bu tutar dışında gönderim sırasında +1,5 TL gönderim ücretini fazladan ödemeniz gerektiğini unutmayın, sonra eklemek istediğiniz bir not varsa kısaca belirterek doldurunuz.

4 – Hazır Form ile sıranız geldiğinde gişe görevlisine giderek formu verin göndermek istediğiniz tutar örneğin : 25 TL + Masraf 1,5 TL olarak ödemenizi yapın.

5 – Makbuz vs. gibi şeyleri lütfen saklayınız ve fotoparca.com yetkilisi ile irtibata geçiniz.

Not 1 : FotoParca.com’da satın almak istediğiniz ürünün NET tutarı gönderilmeli, diğer masraf ve kesintilerin sizin tarafınızdan ayrıca karşılanması gerektiği unutulmamalıdır.

Not 2 : Ptt gönderimleri online olarak kontrol edilebilmektedir. Bunun anlamı FotoParca.com’dan herhangi bir satın alım için Ptt yolu ile para gönderimi yaptığınızda doğrudan teyid alarak ürününüzü teslim edebilmemizdir. Ancak bazı durumlarda Ptt Online işlemlerindeki aksamalar nedeni ile gönderdiğiniz ücreti kontrol edip teyid edememekteyiz bu durumlarda teyid işleminin yapılabildiği en kısa sürede ürününüzü teslim edebilmekteyiz ancak ödeme teyidi yapılmadan herhangi bir teslimat yapılamadığı kesin olarak bilinmelidir.

Örnek Doldurulmuş Ptt Para Gönderim Formu

yararlanmak
Sosyal Medyada Biz
Arama
Uzman Ekip Mutlu Müşteri
FotoParca.com
Müşterilerimize kaliteli teknik servis hizmetleri sunarak, ülkemizde bilinçli tüketici kavramını kazandırmaya çalışan genç bir ekibiz.

Servisimizde fotoğraf makinesi, kamera ve iPad tabletlerinin teknik servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

FotoParca.com Ekibi

Sorular?
E-Posta Aboneliği

Servis kampanyalarından haberdar olmak için:

   

Müşterilerimizin Yorumları
FotoParça servisini internette gezinirken fark ettim. Sonra bu gibi olumlu yorumları okudum ve fotoğraf makinemi göndermeye karar verdin. Müşteri bilgilendirme 10 numara, fiyat kesinlikle değeri kadar, teslimatta bir o kadar başarılı. Servis servis gezmeyin. İlgi ve emeklerinize çok teşekkür ederim. Yaşar YELTENAydın